LATAJĄCA PRZYCZEPA za audi. Wszystko nagrała kamera radiowozu [WIDEO]

i

Autor: KPP Zambrów LATAJĄCA PRZYCZEPA za audi. Wszystko nagrała kamera radiowozu [WIDEO]

LATAJĄCA PRZYCZEPA za audi. Wszystko nagrała kamera radiowozu [WIDEO]

2022-01-10 12:26

Latająca przyczepa? Taki widok można było zobaczyć na jednej z ulic w Zambrowie. Niebezpieczny manewr kierowcy audi zarejestrowała kamera nieoznakowanego radiowozu. Policjanci ukarali mężczyznę mandatem w wysokości 1200 złotych oraz 6 punktami karnymi.

Zambrowska policja opublikowała w sieci nagranie, na którym widać, jak kierujący osobowym audi podczas włączania się do ruchu wykonał niebezpieczny manewr — tak że samochodową przyczepą zarzuciło na drugi pas. Do zdarzenia doszło w miniony piątek 7 stycznia. Za kierownicą siedział 26-letni mężczyzna. Został ukarany mandatem karnym w wysokości 1200 złotych, a jego konto zasiliło 6 punktów karnych.

– Każdy kierowca powinien pamiętać, że na drodze nie jest sam. Brawurową jazdą stwarza zagrożeni nie tylko dla siebie, ale i innych uczestników ruchu. Ponownie apelujemy o rozsądek na drodze i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego – apeluje policja.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Latająca przyczepa za audi. Wszystko nagrała kamera radiowozu