Lord Kruszwil na Podlasiu

i

Autor: Youtube / screenshot

Kruszwil kontra Urząd Marszałkowski. Artysta twierdzi, że nie otrzymał 50 tys. zł

2020-01-27 10:34

Nie milkną echa filmu promocyjnego województwa podlaskiego z udziałem Lorda Kruszwila. Marszałek przeprasza mieszkańców za film. Artysta z kolei przyznaje, że scenariusz został zaakceptowany przez urząd.

Marszałek województwa podlaskiego przeprasza mieszkańców regionu za film promocyjny z udziałem Kruszwila . Przyznaje, że zlecenie filmu było pomyłką, do której nie powinno dojść.

Zobacz też: Lord Kruszwil promuje kolejny region? Nakręcił walentynkowy klip ze strażakami [ZDJĘCIA]

Oliwy do ognia dolewa kwestia scenariusza, który ostatecznie został zaakceptowany przez Urząd Marszałkowski. Według marszałka winnym całego zajścia jest zwolniony już w ubiegłym roku pracownik departamentu promocji. Konsekwencje zostały wyciągnięte, mówi Mówił Artur Kosicki Marszałek województwa Podlaskiego.

Lord Kruszwil na Podlasiu. "Chciałem zobaczyć te wszystkie dziury, tych meneli"

Marszałek o sprawie Kruszwila

Kruszwil kontra Urząd Marszałkowski. Artysta twierdzi, że nie otrzymał 50 tys. zł

Sam artysta w opublikowanym w mediach społecznościowym filmie zaprzecza jakoby miał dostać aż 50 tys zł. Twierdzi, ze kwota była o wiele niższa.  - To równowartość dwóch średniej klasy telefonów - dodaje Kruszwil.  W kwestii środków za film promocyjny Urząd marszałkowski odsyła do pośrednika obsługującego zlecenie.

Co dokładnie do powiedzenia na ten temat miał Kruszwil? Zobacz tutaj: Kruszwil tłumaczy film o Podlasiu. Szokujące wyznanie: "Cała wina idzie na mnie".