Hokej

Autor: Paweł Jakubowski

Husaria Białystok pokonała HKS Mińsk Mazowiecki 9:4

2022-12-12 16:59

Hokeiści Husarii Białystok zanotowali drugie zwycięstwo przed własną publicznością. W 3 kolejce tegorocznych rozgrywek wygrali z ekipą z Mińska Mazowieckiego 9:4

Wynik spotkani w 5. minucie meczu otworzył Wojciech Wołosewicz. 4 minucie póżniej było 2:0 dla Husarii po bramce Jakuba Borowskiego. Jeszcze jedno trafienie w pierwsze terci dołożył Adam Wociula

Strzelanie w drugiej tercji rozpoczął podobnie jak w pierwszej Wojciech Wołosewicz. Następnie dwa gole strzelili zawodnicy Mińska i zrobiło się już tylko 4:2 dla Husarii. Wóczas popisał się Gabriel Zimnoch strzelając dwie bramki w ciągu 4 minut. W kolejnych trzech minutach do siatki rywali trafiali Adam Wojciula i Błażej Zimnoch.

W trzeciej tercji bramkę dobył jeszcze Jakub Borowski, a w końcówce meczu dwa trafienia zaliczyli hokeiści Mińska.

Husaria po zwycięstwie została liderem tabeli trzeciej ligi.

Husaria- Mińsk 9:4 (3:0) (5:2) (1:2)