Andrzej z Plutycz pobity i w szpitalu. Rolnik był u fryzjera? Sprawdź, czy wiesz co działo się w Plutyczach

i

Autor: screen Youtube/Gienek i Andrzej Plutycze Na zdjęciu Andrzej z Plutycz

Rolnicy. Podlasie

Andrzej z Plutycz pobity i w szpitalu. Rolnik był u fryzjera? Sprawdź w QUIZIE, czy wiesz co działo się w Plutyczach

2023-11-21 9:20

Andrzej z Plutycz jest ciągle najbardziej popularnym bohaterem serialu “Rolnicy. Podlasie”, a dzięki jego aktywności w internecie rozpoznawalność ciągle rośnie. Bez dwóch zdań rok 2024 jest przełomowy dla rolnika spod Bielska Podlaskiego, ale trzeba przyznać, że w życiu Andrzeja Onopiuka wydarzyło się ostatnio dużo. Andrzej z Plutycz został pobity, miał wylądować w szpitalu - czy pamiętacie co działo się u gwiazdy serialu “Rolnicy. Podlasie”? Maksimum punktów zdobędą tylko najwięksi fani Andrzeja z Plutycz.

W życiu Andrzeja z Plutycz dzieje się naprawdę dużo. Choć może to zaskoczyć tych, którzy wyobrażają się mieszkanie na typowej wsi. Ale u Onopiuków ciągle coś się wydarza. Andrzej z Plutycz w tym roku został już pobity, zaczął poważny remont domu, osiągnął 100 tys. subskrypcji na YouTubie. A do tego ciągle wraz z ojcem występuje w serialu “Rolnicy. Podlasie”. 

Andrzej z Plutycz pobity i w szpitalu. Sprawdź, czy wiesz co działo się w Plutyczach

Co wiesz o Andrzeju z Plutycz? Czy rzeczywiście wydaje ci się, że jesteś na bieżąco z tym, co dzieje się w gospodarstwie gwiazdy serialu “Rolnicy. Podlasie”. Jeśli tak, właśnie dla ciebie przygotowaliśmy ten quiz. Tylko prawdziwi fani Andrzeja z Plutycz uzyskają maksymalną liczbę punktów. Rozwiąż poniższy quiz i przekonaj się, czy wiesz wszystko! 

Ile wiesz o Andrzeju z Plutycz? Sprawdź, co działo się w tym roku w Plutyczach!

Pytanie 1 z 11
Czy Andrzej z Plutycz wystąpił w teledysku popularnej grupy disco polo?
Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz kosi trawę, Paulina karmi konie
Listen on Spreaker.