Andrzej z Plutycz - ile ma lat i kim jest naprawdę? [WIEK, WYKSZTAŁCENIE, STAN CYWILNY, NAZWISKO, ZDJĘCIA]

i

Autor: telewizja FOKUS TV Andrzej z Pluytcz to jeden z najpopularniejszych bohaterów serialu dokumentalnego "Rolnicy. Podlasie. Ile ma lat? Kim jest naprawdę? Jakie ma wykształcenie? Jaki jest jego stan cywilny? Czy jest kawalerem? Dowiedz się w naszym serwisie!

Andrzej z Plutycz. Ile ma lat? Kim jest NAPRAWDĘ bohater serialu „Rolnicy. Podlasie”? [18.05.2021]

2021-05-18 7:12

Andrzej z Plutycz – ile ma lat jeden z najpopularniejszych bohaterów serialu „Rolnicy. Podlasie”? Jakie ma wykształcenie? Ile ma rodzeństwa? Czy występował wcześniej w telewizji? Te i inne pytania zadaje sobie wiele fanów Andrzeja z programu „Rolnicy. Podlasie”. W tym artykule znajdziecie odpowiedzi!

Andrzej z Plutycz to bohater bijącego rekordy popularności serialu dokumentalnego „Rolnicy. Podlasie”. Wszystkie odcinki programu emitowane są na stacji FOKUS TV. Obecnie trwa jego 3. sezon. Andrzej z Plutycz występuje na ekranie wraz z ojcem Gienkiem oraz młodszym bratem Jarkiem. Przygody rolników z Podlasia cieszą się rekordową oglądalnością, która w przypadku pojedynczych odcinków, gdzie występuje Andrzej, niejednokrotnie przekracza milion widzów! Perypetie rolnika spod Bielska Podlaskiego fani śledzą nie tylko na ekranie telewizorów, lecz także w mediach społecznościowych, na oficjalnym fanpage’u. Gospodarstwo Andrzeja i Gienka w Plutyczach tłumnie odwiedzają ich sympatycy, a co poniektórzy pomagają rolnikom w pracach na gospodarstwie czy też organizują dla nich zbiórki.

Czytaj też: 

Ile lat ma Andrzej z Plutycz? Kim jest naprawdę? Czy miał kiedyś żonę, czy wciąż pozostaje kawalerem? Jakie ma wykształcenie? Ile ma rodzeństwa? W tym artykule przybliżamy najbardziej interesujące kwestie związane z bohaterem serialu „Rolnicy. Podlasie”! 

Kliknij zdjęcie poniżej, by przejść lub przewiń stronę w dół.

"Rolnicy. Podlasie". Gienek i Andrzej z Plutycz bohaterami 3 sezonu serialu

Andrzej z Plutycz – ile ma lat?

Andrzej z Plutycz ma 38 lat (rocznik 1983).

Andrzej z Plutycz – wykształcenie

Niewiele wiadomo na temat wykształcenia Andrzeja. Prawdopodobnie jednak nie posiada on wykształcenia wyższego. Możliwe, że ukończył szkołę średnią bądź zawodową.

Andrzej z Plutycz – rodzina, rodzeństwo, brat, siostra

Andrzej z Plutycz ma ojca Gienka, brata Jarka oraz siostrę Paulinę. Z dwoma pierwszymi występuje w programie „Rolnicy. Podlasie”. Siostra Andrzeja nie pokazuje się w mediach.

Andrzej z Plutycz – żona, czy jest kawalerem

Andrzej z Plutycz nie ma żony i wciąż pozostaje kawalerem. W jednym z wywiadów oraz odcinków serialu „Rolnicy. Podlasie” przyznał, że chciałby mieć

Andrzej z Plutycz – nazwisko

Nazwisko Andrzeja z Plutycz to Onopiuk. Końcówka -uk na Podlasiu często wskazuje na to, że ktoś może pochodzić z rodziny wyznania prawosławnego. Tak też jest w przypadku Andrzeja. Jak czytamy na stronie Poradni Językowej Instytutu Nauk Humanistycznych Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie:

Nazwiska z końcówką -uk (np. Hawryluk) są pochodzenia ukraińskiego. Tego typu nazwiska noszą często mieszkańcy wschodniej części Polski. Spotykamy je np. na Lubelszczyźnie.

Andrzej z Plutycz – Facebook

Nowiny od Andrzeja z Plutycz pojawiają się w mediach społecznościowych na fanpage’u „Gienek i Andrzej”. To oficjalna strona jego oraz jego ojca, gdzie publikują zdjęcia, wiadomości i komunikaty. Fanpage szybko zyskuje popularność i posiada już kilkadziesiąt tysięcy obserwatorów.

Andrzej z Plutycz w sądzie – problemy z policją

Udział Andrzeja i Gienka Onopiuków w serialu „Rolnicy. Podlasie” przyniósł gospodarzom spod Bielska Podlaskiego ogromną popularność. Niestety, ma ona nie tylko jasne, lecz i ciemne strony. Andrzej z Plutycz dostaje wezwań do sądu czy na policję. Od dłuższego czasu wraz z ojcem Gienkiem mają problemy z policją czy sanepidem. Ostatnio fanami serialu wstrząsnęła interwencja w Plutyczach, podczas której mundurowi powalili na ziemię, skuli i aresztowali na 24 godziny Gienka Onopiuka.

Więcej o sprawie pisaliśmy tutaj: Rolnicy Podlasie. Gienek ZATRZYMANY przez POLICJĘ! Dantejskie sceny w Plutyczach [WIDEO]