Tak mieszka Zenek Martyniuk! Król disco polo opływa w luksusach [ZDJĘCIA]

i

Autor: akpa.pl Na zdjęciu Zenek Martyniuk z zespołu Akcent

Disco Polo

Tak mieszka Zenek Martyniuk! Król disco polo opływa w luksusach [ZDJĘCIA]

2023-07-03 14:47

Zenek Martyniuk od lat jest niekwestionowanym królem disco polo w Polsce. Chociaż gwiazdę polskiej sceny muzycznej znamy z jego kariery muzycznej, to mniej mówi się o tym, jak i gdzie mieszka lider zespołu Akcent. A Zenek Martyniuk ma naprawdę piękny i bogato wykończony dom. Jego zdjęcia znajdziecie w galerii.

Dom rodzinny Zenka Martyniuka

Zenek Martyniuk urodził się w Gredelach – niewielkiej miejscowości w gminie Orla, gdzie na jednej ulicy stoi zaledwie kilka skromnych domów. Mieszkańcy tej miejscowości porozumiewają się charakterystyczną gwarą. W Gredelach nadal mieszka mama Zenka Martyniuka, ale jej dom niczym nie różni się od budynków sąsiadów. Jak i gdzie mieszka król disco polo? Czy opiewa w luksusach, a może żyje skromnie?

Dom Zenka Martyniuka w Grabówce [ZDJĘCIA]

Zenon Martyniuk aktualnie mieszka w Grabówce niedaleko Białegostoku. Choć muzyk nie chwali się na co dzień wnętrzem domu, to przed kilku laty zrobił wyjątek kamerom TVP, którzy specjalnie dla programu „Pytanie na śniadanie” pokazali widzom jak mieszka Zenek Martyniuk. I dom oraz jego wnętrze robi wrażenie! Zdjęcia domu Zenka Martyniuka sprawdzisz w poniższej galerii.

Zenek Martyniuk śpiewa muzykę klasyczną? | Dokończ Piosenkę #7