Puńsk. 38-latek wracał quadem z imprezy. Miał 3 promile

i

Autor: KPP Sejny Puńsk. 38-latek wracał quadem z imprezy. Miał 3 promile

Puńsk. 38-latek wracał quadem z imprezy. Dziwnie jechał. Powód był prosty

2020-10-08 9:17

Sejneńscy policjanci zatrzymali mocno pijanego kierowcę quada. Badanie alkomatem wykazało, że 38-latek miał 3 promile alkoholu w organizmie. W takim stanie, a w dodatku bez uprawnień, kierował niezarejestrowanym pojazdem.

Policyjny pościg za quadem. Ucieczka 14-latka skończyła się w rowie

We wtorek (6 października) po godzinie 16 na terenie gminy Puńsk mundurowi z posterunku policji zauważyli kierowcę quada, który miał problem z utrzymaniem prostego toru jazdy. Takie zachowanie wzbudziło w mundurowych podejrzenie, że mężczyzna może być nietrzeźwy.

Ruda: Wypadek na DK 65. Zderzenie trzech samochodów niedaleko Knyszyna. Droga zablokowana

Policjanci szybko zatrzymali pojazd do kontroli. Ich przypuszczenia się potwierdziły. Badanie alkomatem wykazało, że kierujący quadem 38-latek miał 3 promile alkoholu w organizmie. Jak ustalili policjanci, mężczyzna w takim stanie wracał z imprezy do domu. Dodatkowo kierowca miał cofnięte uprawnienia do kierowania, a jego pojazd nie był zarejestrowany.

38-latek odpowie teraz za jazdę w stanie nietrzeźwości i kierowanie pomimo cofniętych uprawnień. Okazało się również, że mężczyzna poruszał się pojazdem niedopuszczonym do ruchu. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.

Tablice rejestracyjne w Polsce. Z jakiego województwa pochodzi auto oznaczone...

Pytanie 1 z 10
BWM: