Podlasianka wróciła z pracy do mieszkania. Gdy to zobaczyła, przeżyła szok [ZDJECIA]

2020-11-23 10:59

Niczego nieświadoma 49-letnia mieszkanka Sejn wyszła do pracy. Tego, co zastanie po powrocie do mieszkania, prawdopodobnie się nie spodziewała.

Oszust z portalu randkowego
Na początku listopada mieszkanka powiatu sejneńskiego poznała na portalu randkowym 43-letniego mężczyznę. Mieszkaniec powiatu gorlickiego zdobył zaufanie 49-latki i po pierwszym spotkaniu, zamieszkał z nią.

Zobacz też: Nowe kary dla kierowców od 2021. Nawet 8400 zł, jeśli zapomnisz o jednej rzeczy

Sejny. 43-latek okradł kobietę w jej własnym mieszkaniu

Już po tygodniu znajomości, kiedy kobieta była w pracy, mężczyzna zabrał z jej mieszkania kosztowności. Łupem złodzieja padła biżuteria, telefon i router o łącznej wartości blisko 6000 złotych. Kiedy 49-latka wróciła do mieszkania, mężczyzny już nie było, a kontakt z nim się urwał.

Po zaledwie 3 dniach sejneńscy kryminalni ustalili miejsce przebywania sprawcy kradzieży. W miniony wtorek został zatrzymany przez policjantów w jednym z augustowskich mieszkań.

Mieszkaniec powiatu gorlickiego usłyszał już zarzut kradzieży. Decyzją sądu 43-latek trafił na 3 miesiące do aresztu. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Śledczy informują, że sprawa ma charakter rozwojowy i nie wykluczają, że ofiarami "Tulipana" mogły paść również inne kobiety.