Noc Muzeów 2024 w Białymstoku. Sprawdź ogrom niesamowitych kulturalnych atrakcji [PROGRAM]

i

Autor: pixabay.com/Miasto Białystok Noc Muzeów 2024 w Białymstoku. Sprawdź ogrom niesamowitych kulturalnych atrakcji [PROGRAM]

Kultura

Noc Muzeów 2024 w Białymstoku. Sprawdź ogrom niesamowitych kulturalnych atrakcji [PROGRAM]

2024-05-18 16:37

Noc Muzeów 2024 w Białymstoku już w najbliższy weekend. W sobotę 18 maja w stolicy Podlasia wszystkie instytucje kultury zostaną otwarte dla białostoczan. Chętni mieszkańcy będą mogli za darmo podziwiać eksponaty, wziąć udział w warsztatach i odkryć Białystok. Program Nocy Muzeów w Białymstoku i wszystkie szczegóły poznasz poniżej.

Noc Muzeów 2024 Białystok

Noc Muzeów co roku przyciąga do białostockich muzeów, galerii i innych instytucji tłumy mieszkańców Białegostoku. Do tegorocznej edycji zgłosiło się ponad 20 podmiotów, m.in. miejskie i wojewódzkie instytucje kultury, uczelnie wyższe, organizacje pozarządowe. Zaplanowano mnóstwo interesujących wydarzeń. 

Noc Muzeów 2024 w Białymstoku odbędzie się w sobotę 18 maja. Miejskie i wojewódzkie instytucje kultury oraz inni organizatorzy przygotowali liczne atrakcje, m.in. wystawy, warsztaty, koncerty, zajęcia interaktywne, zwiedzanie z przewodnikiem, pokazy taktyki policyjnej, konkursy i zabawy dla najmłodszych.

Jak co roku wstęp wolny dla zainteresowanych.

Noc Muzeów 2024 w Białymstoku. Program imprezy

W poniższej galerii zdjęć przygotowaliśmy szczegółowy program Nocy Muzeów 2024 w Białymstoku. Znajdziecie tam godziny otwarcia poszczególnych instytucji kultury, harmonogram wystaw i wszystkie instytucje, biorące udział w wydarzeniu.