Pomysły na spędzenie walentynek

i

Autor: pixabay.com

Gdzie zabrać dziewczynę na walentynki? Przedstawiamy najlepsze propozycje z Białegostoku

2023-02-07 15:27

Wielkimi krokami zbliża się święto zakochanych. Jeżeli nie macie jeszcze planów na walentynki, to w artykule znajdziecie kilka pomysłów na spędzenie tego dnia. Wybraliśmy tylko te najciekawsze w Białymstoku.

Walentynki 2023 - Białystok

Do walentynek 2023 zostało jeszcze sporo czasu, ale część z nas już dziś szuka pomysłu na jak najlepsze spędzenie dnia zakochanych. Jakie propozycje można znaleźć w Białymstoku? Gdzie zabrać dziewczynę na walentynki w stolicy Podlasia? O tym więcej poniżej.

Gdzie zabrać dziewczynę na walentynki w Białymstoku?

Walentynki w 2023 r. wypadają we wtorek 14 lutego, ale w Białymstoku sporo ciekawych walentynkowych atrakcji startuje już w najbliższy weekend. Jeśli nie macie jeszcze pomysłu na to, jak spędzić walentynki 2023, to przychodzimy z pomocą. Poniżej znajdziesz ciekawe propozycje z działu kultura.

Nie Teatr

Białostocki Nie Teatr przygotował propozycję na walentynki. Placówka zaprasza na walentynkowy koncert. Słynne piosenki miłosne z filmów i musicali zaśpiewają Ewa Łobaczewska i Maciej Pawlak. Usłyszymy miłosne piosenki m. in. z musicali „Moulin Rouge”, „Once”, „Finding Neverland”, zdarzy się również temat „Parasolek z Cherbourga”, ze starego francuskiego filmu muzycznego.

Kina Helios

Kina Helios przygotowały ciekawą propozycję na walentynki. Już 10 lutego, specjalnie z myślą o wszystkich mających dość wszechobecnych serduszek i walentynkowej atmosfery kina przygotowały noc pełną grozy. Na dużym ekranie cztery przerażające horrory z premierowym pokazem filmu „ABYZOU” na początek. Opowieść o starożytnym demonie przeprowadzi was do kolejnej makabrycznej kostnicy w przedpremierowym „PLAY DEAD”. Po krótkiej przerwie zrobi się jeszcze mroczniej za sprawą filmów, po których kilka kolejnych nocy będziecie spać przy włączonym świetle – również przedpremierowe „OCZY DEMONA” i na sam koniec, dla najodważniejszych „CONTROL”.

Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki

Białostocka placówka z okazji walentynek 2023 zaprezentuje spektakl Dekameron. Wraz z aktorami przeniesiemy się do XIV wiecznej Florencji i posłuchamy historii dotyczących miłości i rozterek serca, z dodatkiem humoru.