Andrzej z Plutycz ponownie w tarapatach. W czym pomógł mu Waldek ze Strabli?

i

Autor: screen Youtube/Gienek i Andrzej Plutycze Na zdjęciu Andrzej z Plutycz i Waldek "Złota Rączka"

Rolnicy. Podlasie

Andrzej z Plutycz ponownie w tarapatach. W czym pomógł mu Waldek ze Strabli? [WIDEO]

2023-04-18 11:25

Andrzej z Plutycz od lat ma spory problem z maszynami, które w jego gospodarstwie psują się dosyć często. Ostatnio gwieździe serialu „Rolnicy. Podlasie” pomaga w pracach przy ciągnikach Waldek ze Strabli. To inny bohater produkcji Fokus TV, który na antenie pojawia się jedynie gościnnie. W czym tym razem Waldek pomógł Andrzejowi z Plutycz? Dlaczego internauci tak pozytywnie reagują na występy eksperta od maszyn?

Jednym z najczęściej występujących problemów w gospodarstwie Andrzeja z Plutycz jest dbanie o maszyny. Bohater serialu „Rolnicy. Podlasie” pod każdym nowym filmem na swoim kanale „Gienek i Andrzej Plutycze” otrzymuje setki komentarzy zwracających uwagę właśnie na ich stan.

Andrzej z Plutycz z wizytą w Strabli

Tego właśnie problemu dotyczył najnowszy film na kanale YouTube. Andrzej z Plutycz przyjechał do Strabli, aby Waldek pomógł mu w naprawie siewnika. Przyjaciel rolnika spod Bielska Podlaskiego jak zwykle spisał się na medal i naprawił gwieździe serialu „Rolnicy. Podlasie” sprzęt. Andrzej jeszcze zanim mężczyźni ruszyli do pracy zruszył ziemię w ogrodzie Waldka. Internauci zwrócili jednak uwagę, że za to co mężczyzna robi dla Andrzeja Onopiuka gwiazdo serialu „Rolnicy. Podlasie” powinien bardziej się odwdzięczyć. - Mam nadzieje Andrzej, że zaczniesz odwdzięczać się Panu Waldkowi za to co dla Ciebie robi – napisał w komentarzu internauta. Inni zwrócili uwagę, że Andrzej z Plutycz mógłby odwdzięczyć się Waldkowi i porąbać drewno, które widoczne było na podwórku mieszkańca Strabli.

ZOBACZ TAKŻE: Andrzej z Plutycz w końcu przemówił! I rozpoczął ważną akcję [WIDEO]

Andrzej z Plutycz pomaga Waldkowi

Andrzej z Plutycz na koniec najnowszego filmu postanowił w innym sposób pomóc Waldkowi. Rolnik spod Bielska Podlaskiego ogłosił, że jego kolega założył swój kanał na YouTube o nazwie „Waldek Złota Rączka” i zachęcił on do odwiedzin. Fani słynnego Walka z serialu „Rolnicy. Podlasie” mogą tam już znaleźć pierwszy film oraz wycinek z prac remontowych Waldka i Andrzeja z Plutycz przy siewniku.

ZOBACZ TAKŻE: Andrzej z Plutycz naprawdę to powiedział! Lawina komentarzy internautów! [WIDEO]

Andrzej z Plutycz - wykształcenie

Andrzej z Plutycz - wiek

Andrzej Onopiuk jest jedną z największych gwiazd serialu „Rolnicy. Podlasie”. Andrzej z Plutycz w listopadzie 2022 r. skończył 40 lat.