TikToker ocenił blok z widokiem na więzienie w Białymstoku. Turysta z Podlasia dostrzegł kolejny problem

i

Autor: Jakub Sadkowski, TikTok/kolorek07 TikToker ocenił blok z widokiem na więzienie w Białymstoku. Turysta z Podlasia dostrzegł kolejny problem

Turysta z Podlasia

TikToker ocenił blok z widokiem na więzienie w Białymstoku. Turysta z Podlasia dostrzegł kolejny problem

2024-06-06 16:14

Blok z widokiem na więzienie w Białymstoku w ostatnim czasie stał się równie popularny, jak swego czasu publiczny szalet za tysiące złotych. Patodeweloperką przy ul. Zwycięstwa zajął się znany TikToker “Kolorek”, zwany również “Turystą z Podlasia”. Sprawdźcie sami, na co zwrócił uwagę w swoim filmie.

Turysta z Podlasia ocenia blok z widokiem na więzienie w Białymstoku

“Turysta z Podlasia” jak dotąd nagrał kilkanaście materiałów o województwie podlaskim oraz Białymstoku, ale nas szczególnie zainteresował ten o bloku z widokiem na więzienie w Białymstoku. Chodzi oczywiście o przykład patodeweloperki przy ul. Zwycięstwa, gdzie balkony nowego bloku wychodzą wprost na spacerniak aresztu śledczego oraz cele więźniów. 

Turysta z Podlasia wywołany przez swoich fanów z prośbą o recenzję obiektu krytycznie odniósł się do budowli, ale zwrócił uwagę na jakże ważną kwestię. 

- Teraz pytanie, kto tam się wprowadzi tam się, bo jakbym ja tam mieszkał, to ja by chociaż jaką kanapkę rzucił tym więźniom czasami czy gazetę jaką. Przecież więzień też człowiek.

Turysta z Podlasia - TikTok

“Turysta z Podlasia” to seria materiałów o Białymstoku i Podlasiu, które możecie oglądać na TikToku pod nazwą “Kolorek”. Autor profilu podróżuje po świecie oraz po województwie podlaskim i z charakterystycznym podlaskim akcentem zdaje swoim fanom relacje. W momencie publikacji tego tekstu jego profil śledzi ponad 35 tys. użytkowników.

W galerii poniżej zobaczycie, jak wygląda blok z widokiem na więzienie w Białymstoku