QUIZ o Caroline Derpienski. Jak dobrze znasz kontrowersyjną gwiazdę polskiego show-biznesu?

i

Autor: akpa.pl/Kurnikowski Jak dobrze znacie najpopularniejszą celebrytkę z Białegostoku? Sprawdź życiorys Caroline Derpienski bez tajemnic!

Quiz

QUIZ o Caroline Derpienski. Jak dobrze znasz kontrowersyjną gwiazdę polskiego show-biznesu?

2024-03-10 18:33

Caroline Derpienski w zaskakującym tempie podbiła polski show-biznes. Celebrytka jest znana ze swoich szokujących wypowiedzi i kontrowersyjnych zachowań. Jak dobrze znacie fakty dotyczące jej życiorysu? Przekonacie się w naszym quizie!

Caroline Derpienski pochodzi z Białegostoku. Influencerka już w młodym wieku wyjechała ze stolicy Podlasia prosto do Stanów Zjednoczonych. To tam rozpoczęła się jej kariera modelki, świat show-biznesu zawojowała jednak w rodzimym kraju.

Zasłynęła m.in. wypowiedziami o swoim partnerze - latynoskim miliarderze, deklaracją "przyczepienia sobie męskiego narządu" czy 50-milionowym pozwem przeciwko Katarzynie Nosowskiej. Znane są jej sprzeczki z innymi celebrytkami, prowadzone w medialnej przestrzeni, czy też słowne ataki na gwiazdy takie jak np. Doda.

Niedawno "śledztwo" na jej temat przeprowadził Krzysztof Stanowski. Dziennikarz znany z prześwietlania życiorysów celebrytów i gwiazd show-biznesu, w tym celu spotkał się z zainteresowaną w USA. Po publikacji materiału wyciekło kilka ciekawych faktów z życia Derpienski. Między innymi prawda o jej partnerze, który zamiast latynoskiego miliardera okazał się być polskim biznesmenem. Jesteście fanami najpopularniejszej białostockiej celebrytki? Jak dobrze znacie fakty dotyczące jej życia? Swoją wiedzę sprawdzicie w naszym quizie poniżej!

QUIZ o Caroline Derpienski. Sprawdź jak dobrze znasz najpopularniejszą celebrytkę z Białegostoku!

Pytanie 1 z 15
Jak naprawdę nazywa się Caroline Derpienski?
Caroline Derpieński mówi jakiej operacji pragnie. I nie chodzi tu o p**isa!