Rolnicy. Podlasie

Na tych zdjęciach Andrzej z Plutycz wyszedł prawie jak model! Takiej galerii jeszcze nie widzieliście [ZDJĘCIA]

2024-07-09 10:02

Andrzej z Plutycz to największa gwiazda serialu dokumentalnego "Rolnicy. Podlasie", który jest hitem telewizji Fokus TV. Perypetie rolnika spod Bielska Podlaskiego regularnie śledzi tysiące fanów z całej Polski. Co ostatnio wydarzyło się w Plutyczach? Jak wygląda dom Andrzeja z Plutycz? Czy gwiazda serialu "Rolnicy. Podlasie" nadal planuje podbić YouTube? Sprawdźcie naszą wyjątkową galerię zdjęć z Andrzejem z Plutycz w roli głównej.

U Andrzeja z Plutycz ciągle coś się dzieje! Chociaż pozornie życie na wsi może wydawać się nudne, podporządkowane porom roku jak w słynnych "Chłopach", to rolnik spod Bielska Podlaskiego udowadnia, że ciągle jest co robić. Andrzej z Plutycz w związku z tym, że aktualnie remontuje praktycznie całe swoje podwórko, z zabytkowym domem na czele, tym bardziej nie może narzekać na dużo wolnego czasu. I wszystkim tym gwiazda serialu "Rolnicy. Podlasie" chętnie dzieli się kulisami życia na wsi na swoim kanale YouTube. My postanowiliśmy przygotować specjalną galerię zdjęć, w której widać najważniejsze momenty z 2024 roku. Na niektórych ujęciach Andrzej z Plutycz wypadł niczym profesjonalny model!

Na tych zdjęciach Andrzej z Plutycz wyszedł prawie jak model! Zobacz niesamowite zdjęcia rolnika! [ZDJĘCIA]

W galerii poniżej zebraliśmy najważniejsze zdjęcia Andrzeja z Plutycz z 2024 roku. Takie rolnika z Podlasia jeszcze nie znaliście! Sporo zdjęć, które umieściliśmy w galerii z Andrzejem z Plutycz dotyczy jego pracy na polu czy też w gospodarstwie dookoła jego domu. Ale na ujęciach znajdziecie również przełomowe momenty z życia gwiazdy serialu "Rolnicy. Podlasie" w 2024 roku. Galerię zdjęć znajdziecie poniżej.

Rolnicy. Podlasie. Gienek i Andrzej walczą ze stonką
Listen on Spreaker.