WOŚP 2022 w Białymstoku. Ile pieniędzy zebrano do tej pory?

i

Autor: Łukasz Stepaniuk WOŚP 2022 w Białymstoku. Ile pieniędzy zebrano do tej pory?

WOŚP 2022 w Białymstoku. Ile pieniędzy zebrano do tej pory?

2022-01-31 15:47

30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbył się w niedzielę 30 stycznia. Na ulice Białegostoku wyszli wolontariusze zbierający pieniądze na zakup sprzętu, który w tym roku ma wspomóc diagnostykę i leczenie wzroku u dzieci. Jaką kwotę udało się zebrać do tej pory? O szczegółach piszemy w artykule.

Dobiegł końca 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W niedzielę na ulicach Białegostoku pojawiło się 250 wolontariuszy. W tym roku zbierali oni pieniądze na zakup sprzętu, który pozwoli diagnozować i leczyć wzrok u dzieci na najwyższym światowym poziomie.

Jak co roku nie zabrakło wyjątkowych atrakcji i ciekawych licytacji, które zwieńczył koncert na Rynku Kościuszki w Białymstoku. Na scenie w centrum miasta wystąpili m.in. Stach Bukowski czy zespół Maxim.

Ile pieniędzy udało się zebrać do tej pory? Kwotę jeszcze w niedzielę wieczorem (30 stycznia) podał za pośrednictwem mediów społecznościowych białostocki sztab. - Deklarowana kwota z kwesty Wolontariuszy naszego sztabu w terenie wynosi 291 530, 21 zł. Do kwoty zostaną dodane kwoty z aukcji Allegro i eSkarbonek – czytamy we wpisie WOŚP Białystok.

Plenerowy 30. finał WOŚP w Lublinie

QUIZ: Horrory w PRL-u. Tak strasznego quizu jeszcze nie było

Pytanie 1 z 10
W „Dziecku Rosemary” Polańskiego z 1968 r. hybryda szatana i człowieka ma cechy fizyczne: