Trudny Quiz o Zdążyć przed Panem Bogiem Hanny Krall. 8/10 praktycznie nie do zdobycia! Sprawdź ten test

i

Autor: pexels.com Trudny Quiz o "Zdążyć przed Panem Bogiem" Hanny Krall. 8/10 praktycznie nie do zdobycia! Sprawdź ten test

QUIZ

Trudny Quiz o "Zdążyć przed Panem Bogiem" Hanny Krall. 8/10 praktycznie nie do zdobycia! Sprawdź ten test

2024-05-06 10:20

Test o "Zdążyć przed Panem Bogiem" może być świetną rozrywką dla prawdziwych pasjonatów literatury i języka polskiego. Znakomita i legendarna opowieść Hanny Krall może pojawić się na maturze z języka polskiego, dlatego sprawdźcie nasze 10 pytań z Quizu dotyczące tej książki. Tylko najlepsi zdobędą 9/10 punktów z testu o "Zdążyć przed Panem Bogiem" Hanny Krall.

Quiz "Zdążyć przed Panem Bogiem" może być ostatnią deską ratunku dla tegorocznych maturzystów, przygotowujących się do matury z języka polskiego, ale również ciekawym sprawdzianem dla wszystkich polonistów i czytelników. "Zdążyć przed Panem Bogiem" to legendarna powieść Hanny Krall, o której słyszeli praktycznie wszyscy, a dla wielu jest to najważniejsza lektura szkolna. Jak dobrze znacie tę książkę? Jacy są bohaterowie, problematyka i gatunek? Poniżej przygotowaliśmy 10 trudnych pytań dla chcących się sprawdzić. Test o "Zdążyć przed Panem Bogiem" jest przed Wami, powodzenia!

Trudny Quiz o "Zdążyć przed Panem Bogiem" Hanny Krall. 8/10 praktycznie nie do zdobycia!

Pytanie 1 z 10
Powieści "Zdążyć przed Panem Bogiem" najbliżej jest do:
Maturzyści dzielą się pierwszymi wrażeniami po egzaminie z Języka Polskiego