Rolnicy. Podlasie. O jakim domu marzy Andrzej z Plutycz?

i

Autor: telewizja Fokus TV Rolnicy. Podlasie. O jakim domu marzy Andrzej z Plutycz?

Rolnicy. Podlasie. O jakim domu marzy Andrzej z Plutycz?

2022-01-26 16:11

Gienek i Andrzej z Plutycz to najbardziej popularni bohaterowie serialu dokumentalnego „Rolnicy. Podlasie”. W ostatnim odcinku programu poruszony został temat ich domu. Ten stary wymaga generalnego remontu, ale Andrzej nie chce wydawać na to pieniędzy, woli wybudować nowy. O jakim budynku marzy?

W ostatnim odcinku serialu „Rolnicy. Podlasie” Gienek i Andrzej wspólnie z Jastrzębiem i Walkiem zajęli się odmalowaniem starego, 50-letniego, metalowego płotu znajdującego się przed domem gospodarzy. W trakcie prac mężczyznom zeszło na temat domu mieszkańców Plutycz.

Czytaj także: Rolnicy. Podlasie. Czy w Plutyczach grasuje niedźwiedź? [WIDEO]

Andrzej zwierzył się, że chciałby kiedyś mieć nowy dom, podobny do tego jaki ma jego siostra. Jego głównym argumentem na przekonywania Walka, że może warto wyremontować już ten istniejący był fakt, że dziś większość jego sąsiadów stawia nowe budynki. A jeśli remontuje stare, to to nie zwraca uwagi na istniejącą elewację. Nawet jeśli jest zabytkowa.

Nie spodobało się to Gienkowi, któremu żal pracy jego ojca: - Żal, żal. Tyle lat ozdoby stoją. Mój tato to robił i jeszcze szwagier mu pomagał – powiedział w 4. odcinku 4. sezonu dokumentu.

Czytaj więcej o serialu "Rolnicy. Podlasie":

  1. Rolnicy. Podlasie. Emilka Korolczuk sprzedaje króliki [FOTO,WIDEO]
  2. Rolnicy. Podlasie. Andrzej planuje budowę nowego domu? [ZDJĘCIA,WIDEO]
  3. Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk pokazała zdjęcie sprzed 12 lat. Fani zachwyceni [FOTO]

O jakim domu marzy Andrzej?

O to, jak powinien wyglądać wymarzony dom, został zapytany Andrzej:

- To jest trudne pytanie, jaki byłbym mój wymarzony dom, bo tego nie wiem. Nie pobuduję willi za milion złotych. Chciałbym normalnego domu: albo ten wyremontować, albo postawić jakiś do 300 tys. zł. Ale nie wiem, jakby on wyglądał.

Gdzie i kiedy oglądać 4. sezon serialu „Rolnicy. Podlasie”?

Przygody Gienka i Andrzeja z Plutycz, możemy śledzić w nowych odcinkach 4. sezonu serialu dokumentalnego „Rolnicy. Podlasie”. Emisja 5. odcinka już w niedzielę, 30 stycznia, na antenie FOKUS TV. Początek o godz. 20.15.

Kiedy udać się do psychodietetyka?