„Rolnicy. Podlasie”. Emilka jest W CIĄŻY? Radosna nowina w Laszkach

i

Autor: Mariusz Wojaczek „Rolnicy. Podlasie”. Emilka jest W CIĄŻY? Radosna nowina w Laszkach

„Rolnicy. Podlasie”. Emilka jest W CIĄŻY! Radosna nowina z Rancza Laszki [ZDJĘCIA]

2021-02-28 11:33

„Rolnicy. Podlasie”. Premiera nowego sezonu już niebawem. Zdjęcia do nowych odcinków ruszyły, a pierwszy z nich będziemy mogli oglądać już w marcu. Do śledzenia swoich przygód zapraszają sami bohaterowie. Wśród nich jest Emilia Korolczuk z Laszek, która niedawno podzieliła się z fanami radosną nowiną. Niektórzy na jednej z fotografii zauważyli ważny szczegół. [AKTUALIZACJA 01.03.2021]

Trwają przygotowania do premiery trzeciego sezonu serialu „Rolnicy. Podlasie”. Producenci gwarantują, że w nowych odcinkach nie zabraknie emocji, a widzowie będą dalej mogli śledzić losy znanych i lubianych bohaterów cyklu: Gienka i Andrzeja, Tomka i Moniki z Pokaniewa, Natalii i Michała z Haciek oraz Maćka z Kundzicz. W serialu dokumentalnym pojawią się też nowi bohaterowie. W życiu niektórych głównych postaci serialu zajdą bardzo poważne zmiany. Zobaczymy, jak rolnicy z Podlasia opiekują się nowo narodzonymi zwierzętami, realizują inwestycje, zbierają plony i mierzą się z przeciwnościami pogody. Emilia Korolczuk, jedna z najpopularniejszych bohaterek „Rolników. Podlasie”, opublikowała niedawno kilka zdjęć potwierdzających, że pojawi się w trzecim sezonie obok innych rolników. 

„Rolnicy. Podlasie”. Emilka jest w ciąży! [01.03.2021]

Emilia Korolczuk prowadzi na co dzień Ranczo Laszki, gdzie opiekuje się zwierzętami. Wiele z nich znalazło tutaj bezpieczną przystań. Rolniczka z Podlasia aktywnie prowadzi również kanał Youtube i Facebook, gdzie pozakulisowo, poza programem "Rolnicy. Podlasie", dzieli się z fanami nowinkami z gospodarstwa. Na jednej z fotografii, na której Emilka trzyma psa, fani dostrzegli bardzo istotny szczegół. Swoimi spostrzeżeniami nie omieszkali podzielić się z szerszą społecznością:

NIŻEJ ZOBACZYSZ GALERIĘ ZDJĘĆ I WIDEO

Emilia Korolczuk z programu „Rolnicy. Podlasie” jest w ciąży! Znamy płeć i imię dziecka

- Słaby mam wzrok. Czy Emilka jest…

- Emilka chyba prócz zwierzątek nosi coś więcej.

- Ładny ma brzuszek.

Wśród komentarzy pod zdjęciami pojawiły się przypuszczenia, że Emilka jest w ciąży! Internauci zwrócili uwagę na zaokrąglony brzuch bohaterki serialu „Rolnicy. Podlasie”. Czy słusznie sądzą, że rolniczka spodziewa się dziecka? Do pewnego momentu jedyną potwierdzoną, radosną nowiną był fakt, że Emilii nie zabraknie w trzecim sezonie "Rolników". Wiadomo już jednak, że 34-latka z Laszek jest w ciąży!

ZOBACZ ZDJĘCIA I FILM: Emilia Korolczuk jest W CIĄŻY! Wiadomo, kim jest ojciec dziecka [ZDJĘCIA, WIDEO]

Sonda
Rolnicy z Podlasia 2. Których bohaterów najbardziej lubisz oglądać?

Na narodziny Laury trzeba będzie jeszcze poczekać, jednak inna rodzina z Rancza Laszek już się powiększyła. W poniedziałek rano w gospodarstwie Emilki przyszły na świat małe kózki - dwie par trojaczków i dwie pary bliźniąt. Rolniczka z Podlasia podzieliła się radosną nowiną na Facebooku, a wydarzenia określiła jako "kozogedon".

„Rolnicy. Podlasie”. Kiedy nowe odcinki i premiera 3. sezonu?

O tym, że właśnie ruszyły zdjęcia do nowych odcinków "Rolników. Podlasie", napisali także Gienek i Andrzej z Plutycz.

- Wszystko zamarzało, ale daliśmy radę - napisał Andrzej. - W piątek zaczęły się pierwsze zdjęcia do 3. sezonu my nie możemy doczekać się a Wy? W tym tygodniu odwilż. Wiosna bliżej niż dalej. Pozdrowienia dla naszych fanów.

„Rolnicy. Podlasie” to serial dokumentalny, który bije rekordy oglądalności na antenie Fokus TV. Pojedynczy odcinek przyciąga przed telewizory średnio ponad 800 tys. osób, a rekordowo nowe odcinki oglada ponad milion widzów. Premiera 1. odcinka 3. sezonu serialu „Rolnicy. Podlasie” zaplanowana została na 14 marca. Obecne na antenie FOKUS TV oglądać można powtórki.

Nowe odcinki serialu oglądać będzie można w telewizji oraz w Internecie, na oficjalnej stronie serialu i telewizji FOKUS.

O jest serial dokumentalny "Rolnicy. Podlasie"?

"Rolnicy. Podlasie" to program ukazujący blaski i cienie codziennego życia na podlaskiej wsi. Dziś rolnik musi być nie tylko hodowcą, ale też mechanikiem, ekonomem, księgowym, biologiem i w pewnym zakresie weterynarzem. Wielozadaniowość wymaga nie tylko wiedzy, ale i ogromnego nakładu pracy, którą należy wykonać w ściśle określonym terminie. Tłem opowieści jest wielobarwne Podlasie: region krzyżujących się kultur, mieszania się prawosławia i katolicyzmu, ale przede wszystkim kraina wspaniałych ludzi, kochających ziemię, kultywujących spuściznę po rodzicach, a nawet dziadkach.