Matura 2024 - język polski przecieki. Ten temat jest wyszukiwany na Podlasiu! O tym będzie rozprawka?

i

Autor: Filip Naumienko/REPORTER Matura 2024 - język polski przecieki. Ten temat jest wyszukiwany na Podlasiu! O tym będzie rozprawka?

Matura 2024

Matura 2024 - język polski przecieki. Ten temat jest wyszukiwany na Podlasiu! O tym będzie rozprawka?

2024-05-07 8:44

Przecieki na maturze 2024 z języka polskiego. Co będzie tematem wypracowania? Wszyscy uczniowie chcieliby wcześniej poznać, co będzie na maturze 2024 z języka polskiego. Od kilku godzin w sieci masowo wyszukiwane są informacje odnośnie jednej lektury, użytkownicy sprawdzają również konkretne hasła. Czy przecieki do matury 2024 okażą się prawdą?

Przecieki do matury 2024 są zawsze wyszukiwane przez osoby, które nie czują się zbyt pewnie przed egzaminem z języka polskiego i na ostatnią chwilę szukają w sieci pomocy. Głównie po to, aby jeszcze powtórzyć materiał. Z takiej opcji chętnie korzystają również ci najlepsi uczniowie, właśnie, aby nie być zaskoczony pytaniami i napisać jak najlepiej. W ciągu ostatnich kilku godzin największą popularność zyskały dwa motywy w literaturze. Najczęściej był on wyszukiwany na Podlasiu, Lubelszczyźnie, Podkarpaciu oraz w województwie świętokrzyskim. Czy te przecieki do matury z języka polskiego okażą się prawdziwe?

Sonda
Czy piszesz w tym roku matury?

Matura 2024 język polski. Przecieki z Podlasia

Przecieki do matury 2024 to marzenie tysięcy maturzystów w Polsce, ale jak pokazują doświadczenia ostatnich lat, są one realne. Przykładem niech będzie chociażby Podlasie, gdzie przy poprzednich maturach udało się uzyskać przecieki. W ciągu ostatnich kilku godzin właśnie w województwie podlaskim najczęściej był wyszukiwany temat “motyw subiektywizmu w literaturze”. Uczniowie w internecie szukali również motywu egoizmu w literaturze, a w nocy z 6 na 7 maja 2024 roku popularna w sieci stała się lektura “Wesele” Stanisława Wyspiańskiego. Czy to będzie tematem rozprawki na maturze 2024?

Matura 2023 z języka polskiego - technikum w Katowicach