Białystok - Jagiellonia Białystok

Jagiellonia Białystok

Jaga remisuje z Cracovią [WIDEO]

Nie udało się Jagiellonii Białystok pokonać Cracovii. Mecz, który miał miejsce na Stadionie Miejskim w Białymstoku w Wielką Sobotę zakończył się bezbramkowym remisem.

17 kwietnia 2017,12:28 Przeczytaj poźniej
Już w tę sobotę Jaga zmierzy się z Cracovią!

Sobotni mecz Jagiellonii Białystok z Cracovia Kraków będzie trzydziestym drugim oficjalnym spotkaniem obu drużyn. ​Bilans przemawia za pasami które wygrały 12 spotkań.

14 kwietnia 2017,11:20 Przeczytaj poźniej
Niesamowity mecz Jagiellonii w Lubinie. O wyniku zadecydowała ostatnia akcja!

Jagiellonia Białystok wygrała wyjazdowe spotkanie z Zagłębiem Lubin 4-3. Decydujący o zwycięstwie gol padł w doliczonym czasie gry!

08 kwietnia 2017,08:18 Przeczytaj poźniej
Jaga walczy o rekord i pewną czwórkę!

Po dwutygodniowej przerwie na mecze reprezentacji do rozgrywek powraca piłkarska Ekstraklasa. Tym razem Jagiellonia Białystok zagra mecz u siebie - czyli na stadionie przy Słonecznej w Białymstoku.

29 marca 2017,07:36 Przeczytaj poźniej
Żółto-czerwoni w kadrach. Sprawdź kto z kim i kiedy rozegra mecze!

Przed nami przerwa na zgrupowania reprezentacyjne. Dziewięciu zawodników trenujących na co dzień z pierwszym zespołem rozegra niebawem mecze w swoich drużynach narodowych.

22 marca 2017,11:05 Przeczytaj poźniej
Zaskakująca wypowiedź trenera Jagiellonii, Michała Probierza [AUDIO]

Nie milkną echa wypowiedzi Michała Probierza, który jasno stwierdził, jaki zespół piłkarski zostanie w tym sezonie mistrzem Polski. Według szkoleniowca Jagi nie będą to żółto-czerwoni.

17 marca 2017,09:45 Przeczytaj poźniej