Zaskakująca wypowiedź trenera Jagiellonii, Michała Probierza [AUDIO]

Zdjęcie z artykułu: Zaskakująca wypowiedź trenera Jagiellonii, Michała Probierza [AUDIO] Michał Probierz o Jagiellonii; wikipedia.org/RogerGoraczniak/CC
Ilustracja do artykułu Zaskakująca wypowiedź trenera Jagiellonii, Michała Probierza [AUDIO]

Nie milkną echa wypowiedzi Michała Probierza, który jasno stwierdził, jaki zespół piłkarski zostanie w tym sezonie mistrzem Polski. Według szkoleniowca Jagi nie będą to żółto-czerwoni. 

Wielu ekspertów uważa, że Probierz nie wierzy w swoich zawodników. Z kolei inni podkreślają, że wypowiedź ta ma na celu uśpić czujność innych drużyn, ponieważ obecnie Jaga jest na fali wznoszącej i ma bardzo silny skład.

Posłuchaj kontrowersyjnej wypowiedź Michała Probierza, trenera Jagiellonii Białystok:

 

Tymczasem Jaga już dziś pojechała do Warszawy skąd poleci na sobotni mecz do Szczecina. W 26. kolejce piłkarskiej Ekstraklasy żółto-czerwoni spotkają się z Pogonią Szczecin.

>>> Latem białostoczanie będą mogli usiąść na "sprytnych ławkach"

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Despacito: chłopak tańczy z kozami do przeboju Luisa Fonsi VIDEO

Despacito: chłopak tańczy z kozami do przeboju Luisa Fonsi VIDEO

Despacito to najpopularniejszy numer ostatnich miesięcy. Piosenka doczekała się wielu coverów, parodii oraz najróżniejszych przeróbek. Teraz do przeboju Luisa Fonsi zatańczył pewien chłopak z...kozami.

10 min
Open'er 2017 - MAPA festiwalu

Open'er 2017 - MAPA festiwalu

Open'er 2017 nadchodzi! MAPA festiwalu i informacje praktyczne już teraz na ESKA.pl

40 min
Bogusław Linda FILMY: Psy, Kroll, Sara - najlepsze sceny VIDEO 18+

Bogusław Linda FILMY: Psy, Kroll, Sara - najlepsze sceny VIDEO 18+

Bogusław Linda, jeden z najlepszych polskich aktorów 27 czerwca 2017 roku obchodzi swoje 65 urodziny! Z tej okazji postanowiliśmy przypomnieć najlepsze sceny Lindy z takich filmów jak Psy, Kroll czy Sara.

1 godz. 6 min.
Matura 2017 - WYNIKI online. Kiedy i gdzie sprawdzić?

Matura 2017 - WYNIKI online. Kiedy i gdzie sprawdzić?

Wyniki matury 2017 będą dostępne online? Kiedy i gdzie maturzyści mogą sprawdzić, jak poradzili sobie z egzaminem dojrzałości? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie już teraz na ESKA.pl

1 godz. 34 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy