Zaskakująca wypowiedź trenera Jagiellonii, Michała Probierza [AUDIO]

Zdjęcie z artykułu: Zaskakująca wypowiedź trenera Jagiellonii, Michała Probierza [AUDIO] Michał Probierz o Jagiellonii; wikipedia.org/RogerGoraczniak/CC
Ilustracja do artykułu Zaskakująca wypowiedź trenera Jagiellonii, Michała Probierza [AUDIO]

Nie milkną echa wypowiedzi Michała Probierza, który jasno stwierdził, jaki zespół piłkarski zostanie w tym sezonie mistrzem Polski. Według szkoleniowca Jagi nie będą to żółto-czerwoni. 

Wielu ekspertów uważa, że Probierz nie wierzy w swoich zawodników. Z kolei inni podkreślają, że wypowiedź ta ma na celu uśpić czujność innych drużyn, ponieważ obecnie Jaga jest na fali wznoszącej i ma bardzo silny skład.

Posłuchaj kontrowersyjnej wypowiedź Michała Probierza, trenera Jagiellonii Białystok:

 

Tymczasem Jaga już dziś pojechała do Warszawy skąd poleci na sobotni mecz do Szczecina. W 26. kolejce piłkarskiej Ekstraklasy żółto-czerwoni spotkają się z Pogonią Szczecin.

>>> Latem białostoczanie będą mogli usiąść na "sprytnych ławkach"

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Dee Dee znalazła Wojtka, ale cały romantyzm prysnął

Dee Dee znalazła Wojtka, ale cały romantyzm prysnął

Dziewczyna szukająca polskiego chłopaka w internecie dojechała do Polski! O co dokładnie chodziło w filmiku? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl

22 marca 2017, 23:49
Popek x Sobota x Matheo - cyrk, hala sportowa i tor rajdowy w teledysku Bajka! ZDJĘCIA

Popek x Sobota x Matheo - cyrk, hala sportowa i tor rajdowy w teledysku Bajka! ZDJĘCIA

Popek, Sobota i Matheo w nowym teledysku pokazują 'bajkę' ciekawych ludzi! Zdjęcia z klipu do obejrzenia - tylko na ESKA.pl!

22 marca 2017, 20:32
Cenzura na YouTube: co to jest Restricted Mode?

Cenzura na YouTube: co to jest Restricted Mode?

YouTube przeprasza za blokowanie filmów o tematyce LGBT w trybie ograniczonego dostępu. Jak do tego doszło i o co dokładnie chodzi w Restricted Mode?

22 marca 2017, 19:35
Eurowizja 2017: reprezentantka Rosji jednak nie wystąpi w Kijowie!

Eurowizja 2017: reprezentantka Rosji jednak nie wystąpi w Kijowie!

Reprezentantka Rosji na Eurowizji 2017 nie wystąpi w Kijowie. Dlaczego Julia Samoylova nie może wziąć udziału w finale konkursu na Ukrainie?

22 marca 2017, 17:08
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy