Tagi:

W tę sobotę Włókniarki powalczą o zwycięstwo! [WIDEO]

Zdjęcie z artykułu: W tę sobotę Włókniarki powalczą o zwycięstwo! [WIDEO] W tę sobotę Włókniarki powalczą o zwycięstwo!; Włókniarz Białystok
Ilustracja do artykułu W tę sobotę Włókniarki powalczą o zwycięstwo! [WIDEO]

Włókniarz Białystok to dobrze znany mieszkańcom naszego miasta klub sportowy, który obecnie zajmuje się trenowaniem młodzieży w piłce nożnej. Pierwsze kroki stawiał tu między innymi Marek Citko.    

Chociaż obecnie w klubie nie ma sekcji męskiej seniorów,  to coraz większe sukcesy zaczynają odnosić piłkarki. Już ponad setka dziewcząt trenuje. Ta dyscyplina sportu przeżywa w Białymstoku renesans, a Włókniarki mają na swoim koncie sukcesy nie tylko w regionie, ale w kraju i na świecie.  

O Włókniarzu Białystok z trenerem Marcinem Augustynowiczem, rozmawiał Łukasz Stepaniuk, reporter Radia ESKA:

W tę sobotę na boiskach PG nr 16 przy ulicy Sokólskiej odbędą się półfinały Mistrzostw Polski w futbolu dziewcząt. Wśród drużyn, które będą walczyły o awans do finału są Młodziczki Włókniarza Białystok. Sobotnie zawody rozpoczną się o godz. 10:00 , a oprócz białostoczanek zagrają zawodniczki takich drużyn jak Ząbkowia Ząbki, Praga Warszawa i Forty Piątnica. 

>>> Czy Michał Probierz odejdzie z Jagiellonii Białystok?

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Sigala i... tajemnicza gwiazda na ESKA Music Awards

Sigala i... tajemnicza gwiazda na ESKA Music Awards

Sigala kolejną gwiazdą ESKA Music Awards 2017! W dodatku genialny DJ zapowiada niespodziankę, specjalnie dla widzów ESKA Music Awards 2017. Jaką?

27 min
Ewa Farna jako dziecko w teledysku Bumerang! [VIDEO]

Ewa Farna jako dziecko w teledysku Bumerang! [VIDEO]

Bumerang - nowa piosenka Ewy Farnej niesie za sobą mocne przesłanie! Trzeba być cierpliwym i pamiętać, że nasze czyny wracają, jak bumerang. Zobaczcie teledysk już teraz na ESKA.pl!

2 godz. 15 min.
Paulina Przybysz - Dzielne Kobiety: premiera singla i teledysku

Paulina Przybysz - Dzielne Kobiety: premiera singla i teledysku

Paulina Przybysz prezentuje nowy singiel pt. Dzielne Kobiety, który zapowiada autorski solowy album artystki, wydany po raz pierwszy pod jej własnym nazwiskiem.   

2 godz. 38 min.
KSW 39 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać KSW na Narodowym za darmo?

KSW 39 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać KSW na Narodowym za darmo?

KSW 39 na żywo 27 maja! Transmisja będzie udostępniona za darmo? Gdzie szukać streamów? Ściągę dla wszystkich osób, które chcą zobaczyć KSW na Narodowym - podrzucamy na ESKA.pl!

2 godz. 47 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy