W Białymstoku powstaną nowe boisko i kompleks rekreacyjno-sportowy

Zdjęcie z artykułu: W Białymstoku powstaną nowe boisko i kompleks rekreacyjno-sportowy Nowe inwestycje sportowe; pixabay.com/tookapic/CC0
Ilustracja do artykułu W Białymstoku powstaną nowe boisko i kompleks rekreacyjno-sportowy

Białystok inwestuje w sport. Przy ulicy Wolińskiej powstanie boisko, a u zbiegu ulic: Sybiraków, Andrukiewicza i Wołyńskiej – zaplecze rekreacyjno-sportowe. Miasto ogłosiło przetarg na te inwestycje.  

Boisko, które ma powstać przy ul. Wolińskiej na osiedlu Dojlidy Górne, to inwestycja zgłoszona w ramach Budżetu Obywatelskiego 2017. W ubiegłym roku, w ramach I etapu realizacji tego projektu, zostało tam zbudowane boisko do siatkówki plażowej i kącik seniora. 

Z kolei kompleks rekreacyjno-sportowy ma powstać na działce, do której prowadzą ulice: Sybiraków, Andrukiewicza i Wołyńska. Boisko będzie miało nawierzchnię gruntową do piłki nożnej i boisko do siatkówki plażowej z piłkochwytami. Zostaną zamontowane ławki, kosze na śmieci i stojaki na rowery, a także urządzenia typu street workout z bezpiecznym podłożem.

Oferty do przetargu można składać do 4 sierpnia w Departamencie Inwestycji przy ul. Składowej 11. Termin zakończenia prac jest przewidziany na listopad 2017 roku.

>>> Wielkie sportowe emocje na białostockim stadionie. Za nami Mistrzostwa Polski w Lekkoatletyce [PODSUMOWANIE, ZDJĘCIA]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w Telewizji Polskiej! Na jednej scenie wystąpią artyści młodego i starszego pokolenia. Poznajcie wszystkie szczegóły na ESKA.pl

23 min
Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy i telewidzowie pomagają poszkodowanym w nawałnicach. W Kielcach odbędzie się koncert transmitowany w TVP. Sprawdź wszystko o koncercie Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy, piosenki, transmisja i numer sms.

1 godz. 9 min.
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

2 godz. 13 min.
Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki nie żyje. Polski prozaik, dramaturg, scenarzysta zmarł w wieku 78 lat. Zobacz, jakich filmów był współtwórcą popularny 'Głowa'.

2 godz. 35 min.

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy