To będzie pojedynek na szczycie! We wtorek zmierzą się reprezentacje Polski i Czech

Zdjęcie z artykułu: To będzie pojedynek na szczycie! We wtorek zmierzą się reprezentacje Polski i Czech Mecz Polska - Czechy w tenisie stołowym już za tydzień; Robert Kruk
Ilustracja do artykułu To będzie pojedynek na szczycie! We wtorek zmierzą się reprezentacje Polski i Czech

Równo za tydzień w Białymstoku odbędzie się międzynarodowy mecz eliminacyjny w tenisie stołowym. We wtorek (18.04) zmierzą się ze sobą reprezentacje Polski i Czech.        

Będzie to rewanżowe spotkanie ​w dwumeczu o udział we wrześniowych Drużynowych Mistrzostwach Europy w Luksemburgu. Pierwszy mecz odbędzie się już dzisiaj w Klatov. Do czeskiej miejscowości Klatov nasza reprezentacja, w której oprócz Wandżiego są też Jakub Dyjas, Daniel Górak i Robert Floras, pojechała po jak najlepszą zaliczkę.

- Wiadomo, że jakikolwiek wynik nie padnie w Czechach, to i tak wszystko rozstrzygnie się w Białymstoku. Ale chcemy osiągnąć korzystną pozycję wyjściową w pierwszym meczu - zapowiada Wandżi.

Przeciwko naszej drużynie, której trenerem jest Tomasz Krzeszewski, Czesi wystawią prawdopodobnie następujący skład: Tomas Konecny, Lubomir Jancarik i Dmitrij Prokopcov.

- Na listach rankingowych Czesi zajmują pozycje zbliżone do naszych i mecze powinny być zacięte, a decydować o zwycięstwach mogą detale - mówi Wandżi.

Mecz w Białymstoku już 18.04 o 17:30 hali sportowej Zespołu Szkół Rolniczych przy ulicy Suchowolca 26.

Link do transmisji na żywo:

>>> Nightskating Białystok: Rolkarze i wrotkarze zainaugurowali sezon wiosenny [WIDEO, ZDJĘCIA]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Alicja Ruchała wystąpiła niedawno na festiwalu w Sopocie. O piosenkarce, która wcześniej rzadko pojawiała się w mediach wciąż jeszcze niewiele wiadomo. Informacji o niej postanowiliśmy szukać na Instagramie.

23 sierpnia 2017, 17:10
Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski to jeden z uczestników Azja Express 2, który wspólnie z Michałem Pirógiem będzie walczył o zwycięstwo w programie. Kim jest i czym się zajmuje przystojniak?

23 sierpnia 2017, 16:59
Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron - tego nie pokazano w ostatnim odcinku! Sceny, których nie zobaczyliśmy w serialu znalazły się w filmiku zamieszczonym przez stację HBO na kanale serialu na YouTube.

23 sierpnia 2017, 16:47
Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry wystąpili w Gwiezdnych Wojnach? Taką informację zdradził aktor wcielający się w jedną z głównych ról w filmie. Kogo zagrali królewscy potomkowie?

23 sierpnia 2017, 16:21

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy