To będzie pojedynek na szczycie! We wtorek zmierzą się reprezentacje Polski i Czech

Zdjęcie z artykułu: To będzie pojedynek na szczycie! We wtorek zmierzą się reprezentacje Polski i Czech Mecz Polska - Czechy w tenisie stołowym już za tydzień; Robert Kruk
Ilustracja do artykułu To będzie pojedynek na szczycie! We wtorek zmierzą się reprezentacje Polski i Czech

Równo za tydzień w Białymstoku odbędzie się międzynarodowy mecz eliminacyjny w tenisie stołowym. We wtorek (18.04) zmierzą się ze sobą reprezentacje Polski i Czech.        

Będzie to rewanżowe spotkanie ​w dwumeczu o udział we wrześniowych Drużynowych Mistrzostwach Europy w Luksemburgu. Pierwszy mecz odbędzie się już dzisiaj w Klatov. Do czeskiej miejscowości Klatov nasza reprezentacja, w której oprócz Wandżiego są też Jakub Dyjas, Daniel Górak i Robert Floras, pojechała po jak najlepszą zaliczkę.

- Wiadomo, że jakikolwiek wynik nie padnie w Czechach, to i tak wszystko rozstrzygnie się w Białymstoku. Ale chcemy osiągnąć korzystną pozycję wyjściową w pierwszym meczu - zapowiada Wandżi.

Przeciwko naszej drużynie, której trenerem jest Tomasz Krzeszewski, Czesi wystawią prawdopodobnie następujący skład: Tomas Konecny, Lubomir Jancarik i Dmitrij Prokopcov.

- Na listach rankingowych Czesi zajmują pozycje zbliżone do naszych i mecze powinny być zacięte, a decydować o zwycięstwach mogą detale - mówi Wandżi.

Mecz w Białymstoku już 18.04 o 17:30 hali sportowej Zespołu Szkół Rolniczych przy ulicy Suchowolca 26.

Link do transmisji na żywo:

>>> Nightskating Białystok: Rolkarze i wrotkarze zainaugurowali sezon wiosenny [WIDEO, ZDJĘCIA]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Majówka 2017

Majówka 2017

MAJÓWKA 2017 - wszystko w jednym miejscu! Wydarzenia, informacje o koncertach, pogoda na majówkę 29.04.-3.05.2017, czy 2 maja jest wolne i gdzie zrobić zakupy w długi weekend majowy sprawdzisz już teraz na ESKA.pl!

2 godz. 55 min.
Majówka 2017: sklepy otwarte. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

Majówka 2017: sklepy otwarte. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

Gdzie znaleźć sklepy otwarte w majówkę 2017? Taki pytanie zadaje sobie wiele osób, które mają nagłą potrzeb zrobienia szybkich zakupów w długi weekend majowy. Gdzie i kiedy zrobić zakupy w dniach 1-3 maja?

3 godz. 13 min.
Piosenka z reklamy mieszkań Murapol

Piosenka z reklamy mieszkań Murapol

Piosenka z reklamy mieszkań Murapol to kolejny hit, o który pytają widzowie spotu. Co to za piosenka? Odpowiedź znajdziecie już teraz na ESKA.pl

3 godz. 52 min.
Matura 2017 z polskiego - najgorsze odpowiedzi, nie popełnij tych błędów!

Matura 2017 z polskiego - najgorsze odpowiedzi, nie popełnij tych błędów!

Prawie każdemu z nas zdarza popełnić czasem jakiś błąd i zazwyczaj Niestety na maturze z języka polskiego pomyłki i literówki nie ujdą nikomu płazem. 

3 godz. 55 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy