To będzie pojedynek na szczycie! We wtorek zmierzą się reprezentacje Polski i Czech

Zdjęcie z artykułu: To będzie pojedynek na szczycie! We wtorek zmierzą się reprezentacje Polski i Czech Mecz Polska - Czechy w tenisie stołowym już za tydzień; Robert Kruk
Ilustracja do artykułu To będzie pojedynek na szczycie! We wtorek zmierzą się reprezentacje Polski i Czech

Równo za tydzień w Białymstoku odbędzie się międzynarodowy mecz eliminacyjny w tenisie stołowym. We wtorek (18.04) zmierzą się ze sobą reprezentacje Polski i Czech.        

Będzie to rewanżowe spotkanie ​w dwumeczu o udział we wrześniowych Drużynowych Mistrzostwach Europy w Luksemburgu. Pierwszy mecz odbędzie się już dzisiaj w Klatov. Do czeskiej miejscowości Klatov nasza reprezentacja, w której oprócz Wandżiego są też Jakub Dyjas, Daniel Górak i Robert Floras, pojechała po jak najlepszą zaliczkę.

- Wiadomo, że jakikolwiek wynik nie padnie w Czechach, to i tak wszystko rozstrzygnie się w Białymstoku. Ale chcemy osiągnąć korzystną pozycję wyjściową w pierwszym meczu - zapowiada Wandżi.

Przeciwko naszej drużynie, której trenerem jest Tomasz Krzeszewski, Czesi wystawią prawdopodobnie następujący skład: Tomas Konecny, Lubomir Jancarik i Dmitrij Prokopcov.

- Na listach rankingowych Czesi zajmują pozycje zbliżone do naszych i mecze powinny być zacięte, a decydować o zwycięstwach mogą detale - mówi Wandżi.

Mecz w Białymstoku już 18.04 o 17:30 hali sportowej Zespołu Szkół Rolniczych przy ulicy Suchowolca 26.

Link do transmisji na żywo:

>>> Nightskating Białystok: Rolkarze i wrotkarze zainaugurowali sezon wiosenny [WIDEO, ZDJĘCIA]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Despacito: chłopak tańczy z kozami do przeboju Luisa Fonsi VIDEO

Despacito: chłopak tańczy z kozami do przeboju Luisa Fonsi VIDEO

Despacito to najpopularniejszy numer ostatnich miesięcy. Piosenka doczekała się wielu coverów, parodii oraz najróżniejszych przeróbek. Teraz do przeboju Luisa Fonsi zatańczył pewien chłopak z...kozami.

7 min
Open'er 2017 - MAPA festiwalu

Open'er 2017 - MAPA festiwalu

Open'er 2017 nadchodzi! MAPA festiwalu i informacje praktyczne już teraz na ESKA.pl

37 min
Bogusław Linda FILMY: Psy, Kroll, Sara - najlepsze sceny VIDEO 18+

Bogusław Linda FILMY: Psy, Kroll, Sara - najlepsze sceny VIDEO 18+

Bogusław Linda, jeden z najlepszych polskich aktorów 27 czerwca 2017 roku obchodzi swoje 65 urodziny! Z tej okazji postanowiliśmy przypomnieć najlepsze sceny Lindy z takich filmów jak Psy, Kroll czy Sara.

1 godz. 3 min.
Matura 2017 - WYNIKI online. Kiedy i gdzie sprawdzić?

Matura 2017 - WYNIKI online. Kiedy i gdzie sprawdzić?

Wyniki matury 2017 będą dostępne online? Kiedy i gdzie maturzyści mogą sprawdzić, jak poradzili sobie z egzaminem dojrzałości? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie już teraz na ESKA.pl

1 godz. 31 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy