Największe imprezy biegowe w Białymstoku. Sprawdź kiedy!

Zdjęcie z artykułu: Największe imprezy biegowe w Białymstoku. Sprawdź kiedy! Imprezy biegowe 2017 w Białymstoku; pixabay.com/Skezee/CC0
Ilustracja do artykułu Największe imprezy biegowe w Białymstoku. Sprawdź kiedy!

Biegacie od lat? A może dopiero zaczyna swoją przygodę z tym sportem? Koniecznie sprawdźcie naszą listę największych imprez biegowych w Białymstoku.

Z roku na rok w naszym mieście bieganie cieszy się coraz większa popularnością. Przybywa nie tylko biegających, ale również imprez dla wielbicieli tego sportu. Koniecznie sprawdźcie, kiedy odbędą się główne wydarzenia. 

Najbliższe imprezy biegowe w Białymstoku:​

  • HERO RUN - ekstremalny bieg z przeszkodami: 15-16 lipca, 19 sierpnia 2017. HERO RUN w Ogrodniczkach koło Białegostoku rozgrywany jest na terenie dawnego wyrobiska żwiru, co gwarantuje nie tylko dużo piachu, ale również podbiegów. Teren nie należy do łatwych, dodatkowo na uczestników czeka 30 przeszkód!
  • 7. TOP AUTO Białystok Biega: 16-17 września 2017. TOP AUTO Białystok Biega to dwa dystanse do wyboru, 5 km i 10 km. Oba dystanse posiadają atest Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Trasa zawsze prowadzona jest przez centrum miasta.

>>> Miejsce na spacer blisko Białegostoku - Rezerwat Kulikówka

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca to spektakularne i rzadkie zjawisko astronomiczne, które będziemy mieli okazję podziwiać już 21 sierpnia. Umożliwi nam to transmisja na żywo. Gdzie oglądać całkowite zaćmienie Słońca 2017?

46 min
10 dowodów, że wakacje szkodzą zdrowiu

10 dowodów, że wakacje szkodzą zdrowiu

Wakacje szkodzą zdrowiu? Niektórym na pewno! Sprawdź, co przytrafiło się największym wakacyjnym pechowcom i nie popełnij ich błędu, podczas swojego urlopu.

47 min
Łukasz Jakóbiak - kim jest autor wizualizacji wizyty u Ellen DeGeneres?

Łukasz Jakóbiak - kim jest autor wizualizacji wizyty u Ellen DeGeneres?

Łukasz Jakóbiak w Azja Express 2. Kim jest kolega Joanny Przetakiewicz? To on jest odpowiedzialny za wizualizację wizyty u Ellen DeGeneres!

50 min
Syn Filipa Chajzera będzie miał na imię... Ojciec zdradził imię syna!

Syn Filipa Chajzera będzie miał na imię... Ojciec zdradził imię syna!

Filip Chajzer ujawnił imię swojego spodzewanego dziecka. Zaskoczył wszystkich mówiąc o tym podczas oprowadzania kamery TVNu po kulisach sceny festiwalu w Sopocie. 

1 godz. 35 min.

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy