Mecz Jagiellonia Białystok - Dinamo Batumi już dziś! Gdzie oglądać transmisję? [WIDEO]

Zdjęcie z artykułu: Mecz Jagiellonia Białystok - Dinamo Batumi już dziś! Gdzie oglądać transmisję? [WIDEO] Jaga rozegra kolejny mecz; Jagiellonia.pl
Ilustracja do artykułu Mecz Jagiellonia Białystok - Dinamo Batumi już dziś! Gdzie oglądać transmisję? [WIDEO]

 Dzisiaj Jagiellonia Białystok podejmie na własnym boisku Dinamo Batumi. Będzie to rewanżowy mecz w ramach I rundy eliminacyjnej Ligi Europy  

Pierwsze spotkanie, które odbyło się w gruzińskim Kutaisi żółto-czerwoni wygrali 1:0 a bramkę zdobył Cilian Scheridan. Podczas meczu zawodnicy Jagi zobaczyli aż cztery żółte kartki, ale to nie będzie miało wpływu na ich grę w czwartkowym rewanżu. 

- Przy takim wyniku nie możemy sobie pozwolić na jakiekolwiek oszczędzanie. Trzeba wystawić jak najsilniejszy skład – zawodników, którzy są w najwyższej formie. Żadnej kalkulacji być nie może. Lepiej awansować i żeby zawodnik musiał pauzować w następnym meczu niż odwrotnie – powiedział Ireneusz Mamrot, trener Jagiellonii Białystok. 

A jakie nastroje panują przed dzisiejszym meczem wśród zawodników Jagi? Zapytaliśmy o to m.in. Rafała Grzyba, który spotkał się ze słuchaczami Radia Eska podczas patrolu na białostockich Plantach:Przed dzisiejszym meczem odbyła się też konferencja prasowa z trenerami obu drużyn:

 

Czwartkowy mecz rewanżowy I rundy eliminacji Ligi Europy pomiędzy Jagiellonią Białystok a gruzińskim Dinamem Batumi będzie transmitowany przez Telewizję Polską. Spotkanie na Stadionie Miejskim przy Słonecznej, które rozpocznie się o godzinie 20:30, zostanie pokazane na żywo na TVP Sport oraz w internecie na sport.tvp.pl. Początek transmisji zaplanowano na godzinę 20:15.

Po pierwszym meczu rozegranym w gruzińskim Kutaisi w lepszej sytuacji jest Jagiellonia. Zwycięzca tego dwumeczu w drugiej rundzie zmierzy się z azerskim FK Gabala (13 i 20 lipca).

>>> Jest rekord! Wojciech Nowicki przekroczył magiczną barierę!

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w Telewizji Polskiej! Na jednej scenie wystąpią artyści młodego i starszego pokolenia. Poznajcie wszystkie szczegóły na ESKA.pl

33 min
Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy i telewidzowie pomagają poszkodowanym w nawałnicach. W Kielcach odbędzie się koncert transmitowany w TVP. Sprawdź wszystko o koncercie Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy, piosenki, transmisja i numer sms.

1 godz. 19 min.
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

2 godz. 23 min.
Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki nie żyje. Polski prozaik, dramaturg, scenarzysta zmarł w wieku 78 lat. Zobacz, jakich filmów był współtwórcą popularny 'Głowa'.

2 godz. 45 min.

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy