Mamy kolejnego "ekstraklasowicza"!

Zdjęcie z artykułu: Mamy kolejnego "ekstraklasowicza"! ATS Białystok; ATS Białystok
Ilustracja do artykułu Mamy kolejnego "ekstraklasowicza"!

Czwarta drużyna z Białegostoku będzie występować w najwyższej klasie rozgrywkowej. Tym razem to ATS Białystok w Ekstraklasie tenisa stołowego kobiet.

Do tej pory na najwyższym szczeblu rozgrywek w sportach drużynowych rywalizowały: Jagiellonia Białystok w piłkarskiej Ekstraklasie i UKS Dojlidy w Superlidze tenisa stołowego mężczyzn. Od sezonu 2017/18 dołączyły do nich MOKS Słoneczny Stok w Ekstraklasie w futsalu oraz właśnie panie z ATS Białystok, które grać będą w Ekstraklasie tenisa stołowego kobiet. ATS Białystok zastąpi klub Śnieżnik Stronie Śląskie.

Białostoczanki sezon w najwyższej lidze zainaugurują już 23 września w sali przy Szkole Podstawowej nr 42. Przeciwnikiem będzie BEBETTO AZS AJD Częstochowa. Przed dziewczynami trudne zadanie bo są najmłodszym zespołem w całej ekstraklasie. Są również najmłodszą drużyną , która dotychczas przystąpiła do rozgrywek na najwyższym szczeblu. Trenerem zespołu jest prezes ATS Białystok Karol Dyszkiewicz.

>>> W Białymstoku powstaną nowe boisko i kompleks rekreacyjno-sportowy

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w Telewizji Polskiej! Na jednej scenie wystąpią artyści młodego i starszego pokolenia. Poznajcie wszystkie szczegóły na ESKA.pl

18 min
Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy i telewidzowie pomagają poszkodowanym w nawałnicach. W Kielcach odbędzie się koncert transmitowany w TVP. Sprawdź wszystko o koncercie Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy, piosenki, transmisja i numer sms.

1 godz. 4 min.
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

2 godz. 8 min.
Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki nie żyje. Polski prozaik, dramaturg, scenarzysta zmarł w wieku 78 lat. Zobacz, jakich filmów był współtwórcą popularny 'Głowa'.

2 godz. 30 min.

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy