Kąpieliska i baseny w Białymstoku [CENY, GODZINY OTWARCIA, ATRAKCJE]

Kąpieliska i baseny w Białymstoku [CENY, GODZINY OTWARCIA, ATRAKCJE] 6 Kąpieliska i baseny w Białymstoku [CENY, GODZINY OTWARCIA, ATRAKCJE]
Kąpieliska i baseny w Białymstoku [CENY, GODZINY OTWARCIA, ATRAKCJE] / pixabay.com/Pexels/CC0
Ilustracja do artykułu: Kąpieliska i baseny w Białymstoku [CENY, GODZINY OTWARCIA, ATRAKCJE]

W Białymstoku jest sporo miejsc, w których możemy się ochłodzić w upalne dni. Sprawdźcie, gdzie w stolicy Podlasia są czynne baseny i kąpieliska. Przygotowaliśmy również kilka informacji dotyczących cen i atrakcji. 

Nie ma to jak kąpiel w basenie, czy na świeżym powietrzu w upalne dni. W naszym mieście jest kilka obiektów krytych, a także Plaża Miejska Dojlidy, gdzie na chętnych czeka relaks pod gołym niebem. ​Zobacz, w których miejscach w Białymstoku można popływać tego lata!

>>> Poznaj Białystok i jego historię podczas przejażdżki "ogórkiem"!

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Imagine Dragons – EVOLVE. Premiera nowego albumu

Imagine Dragons – EVOLVE. Premiera nowego albumu

Imagine Dragons - EVOLVE - najnowszy album grupy zapowiadany przez przebojowe single Believer i Thunder trafił właśnie do sklepów.

23 czerwca 2017, 17:39
POLSAT: Wyspa przetrwania - prowadzący program ujawniony

POLSAT: Wyspa przetrwania - prowadzący program ujawniony

Polsat ujawnił, kto poprowadzi przygodowe reality show Wyspa przetrwania, które pojawi się w jesiennej ramówce stacji. Sprawdź na ESKA.pl, kim jest gospodarz programu.

23 czerwca 2017, 17:25
Tauron Life Festiwal Oświęcim 2017: relacja z pierwszego dnia LFO 2017

Tauron Life Festiwal Oświęcim 2017: relacja z pierwszego dnia LFO 2017

Tauron Life Festival Oświęcim 2017 22.06 - tego dnia miłośnicy teatru obejrzeli Edukację Rity z Piotrem Fronczewskim, zaś w festiwalowym kinie odbył się koncert Petera J. Bircha, poprzedzony pokazem filmu Sugar Man. Jak było pierwszego dnia na LFO 2017?

23 czerwca 2017, 17:06
Katy Perry zabiera nas za kulisy One Love Manchester [VIDEO]

Katy Perry zabiera nas za kulisy One Love Manchester [VIDEO]

Chcesz wiedzieć, co się działo na backstage'u wypełnionego gwiazdami koncertu One Love Manchesteru? Zobacz wyjątkowe nagranie zza kulis od Katy Perry!

23 czerwca 2017, 16:46
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy