Kąpieliska i baseny w Białymstoku [CENY, GODZINY OTWARCIA, ATRAKCJE]

Kąpieliska i baseny w Białymstoku [CENY, GODZINY OTWARCIA, ATRAKCJE] 6 Kąpieliska i baseny w Białymstoku [CENY, GODZINY OTWARCIA, ATRAKCJE]
Kąpieliska i baseny w Białymstoku [CENY, GODZINY OTWARCIA, ATRAKCJE] / pixabay.com/Pexels/CC0
Ilustracja do artykułu: Kąpieliska i baseny w Białymstoku [CENY, GODZINY OTWARCIA, ATRAKCJE]

W Białymstoku jest sporo miejsc, w których możemy się ochłodzić w upalne dni. Sprawdźcie, gdzie w stolicy Podlasia są czynne baseny i kąpieliska. Przygotowaliśmy również kilka informacji dotyczących cen i atrakcji. 

Nie ma to jak kąpiel w basenie, czy na świeżym powietrzu w upalne dni. W naszym mieście jest kilka obiektów krytych, a także Plaża Miejska Dojlidy, gdzie na chętnych czeka relaks pod gołym niebem. ​Zobacz, w których miejscach w Białymstoku można popływać tego lata!

>>> Poznaj Białystok i jego historię podczas przejażdżki "ogórkiem"!

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Alicja Ruchała wystąpiła niedawno na festiwalu w Sopocie. O piosenkarce, która wcześniej rzadko pojawiała się w mediach wciąż jeszcze niewiele wiadomo. Informacji o niej postanowiliśmy szukać na Instagramie.

23 sierpnia 2017, 17:10
Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski to jeden z uczestników Azja Express 2, który wspólnie z Michałem Pirógiem będzie walczył o zwycięstwo w programie. Kim jest i czym się zajmuje przystojniak?

23 sierpnia 2017, 16:59
Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron - tego nie pokazano w ostatnim odcinku! Sceny, których nie zobaczyliśmy w serialu znalazły się w filmiku zamieszczonym przez stację HBO na kanale serialu na YouTube.

23 sierpnia 2017, 16:47
Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry wystąpili w Gwiezdnych Wojnach? Taką informację zdradził aktor wcielający się w jedną z głównych ról w filmie. Kogo zagrali królewscy potomkowie?

23 sierpnia 2017, 16:21

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy