Jagiellonia Białystok ma nowego środkowego obrońcę!

Zdjęcie z artykułu: Jagiellonia Białystok ma nowego środkowego obrońcę! Bartosz Kwiecień; Jagiellonia Białystok
Ilustracja do artykułu Jagiellonia Białystok ma nowego środkowego obrońcę!

Bartosz Kwiecień to nowy zawodniki Jagiellonii Białystok. Grający dotychczas w Koronie Kielce 23-letni obrońca podpisał z naszym klubem 4-letni kontrakt.  

Bartosz Kwiecień pochodzi ze Starachowic i jest wychowankiem miejscowej Juventy, w barwach której stawiał pierwsze kroki w seniorskiej piłce na szczeblu III ligi. Jako niespełna 19-letni zawodnik, w styczniu 2013 roku Kwiecień przeniósł się do ekstraklasowej Korony Kielce i jeszcze w sezonie 2012/13 zdołał zadebiutować w najwyższej klasie rozgrywkowej, gdzie wystąpił łącznie w siedmiu meczach. Następnie młody piłkarz udał się na półroczne wypożyczenie do pierwszoligowego wówczas Górnika Łęczna.

Po powrocie do Kielc, sezon 2014/15 był dla Kwietnia niezwykle trudny, ponieważ zerwane więzadła krzyżowe uniemożliwiły mu powrót na boisko przez siedem miesięcy. Po kolejnych trudnych dla siebie rozgrywkach 2015/16, rosły defensor (186 cm wzrostu) zdecydował się na wypożyczenie do pierwszoligowego Chrobrego Głogów. Tam Kwiecień przez pół roku współpracował z obecnym trenerem Jagiellonii, Ireneuszem Mamrotem.

Po przejściu testów medycznych 23-latek podpisał w czwartek (27.07) z Jagiellonią czteroletni kontrakt. Zawodnik przenosi się do Białegostoku na zasadzie transferu definitywnego, jako że Jagiellonia aktywowała klauzulę odstępnego zawartą w jego kontrakcie z Koroną Kielce.

>>> Bezrobocie na Podlasiu. Gdzie najtrudniej o pracę?

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w Telewizji Polskiej! Na jednej scenie wystąpią artyści młodego i starszego pokolenia. Poznajcie wszystkie szczegóły na ESKA.pl

33 min
Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy i telewidzowie pomagają poszkodowanym w nawałnicach. W Kielcach odbędzie się koncert transmitowany w TVP. Sprawdź wszystko o koncercie Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy, piosenki, transmisja i numer sms.

1 godz. 19 min.
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

2 godz. 23 min.
Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki nie żyje. Polski prozaik, dramaturg, scenarzysta zmarł w wieku 78 lat. Zobacz, jakich filmów był współtwórcą popularny 'Głowa'.

2 godz. 45 min.

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy