Autor: Łukasz Stepaniuk Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 1:0. Ostatni mecz w sezonie Jaga zagra z Lechią Gdańsk

Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 1:0. Ostatni mecz w sezonie Jaga zagra z Lechią Gdańsk [WIDEO]

2019-05-16 10:23

Jagiellonia Białystok pokonała Legię Warszawa 1:0. Gola samobójczego w 28. minucie spotkania strzelił obrońca Legii Mateusz Wieteska.

Pierwsza połowa w wykonaniu żółto-czerwonych mogła się podobać. Natomiast druga połowa meczu polegała na obronie wyniku za wszelką cenę. Zdarzyło  się kilka groźnych, ale nieskutecznych kontr.

Czytaj także: Podlasianin Piotr Łobodziński ma rakiety zamiast nóg. Znowu wygrał Empire State Building Run Up. W trochę ponad 10 minut wbiegł na nowojorski drapacz chmur

Mówi trener Jagiellonii Białystok Ireneusz Mamrot:

Mecz z Legią był ostatnim spotkaniem w tym sezonie na stadionie przy Słonecznej. Jagiellonia zajmuje w tym momencie 5. miejsce w tabeli ekstraklasy. W niedzielę ostatni mecz sezonu. Jaga będzie rozgrywki kończyć w Gdańsku. Spotkanie z Lechią w niedzielę o osiemnastej.

Oto pomeczowe wypowiedzi trenerów :

Polecamy także:

Streat Food Młynowa w Białymstoku. Klimatyczna miejscówka przyciąga tłumy białostoczan [ZDJĘCIA]

Juwenalia Białystok 2019. Wystąpią m.in. Brathanki i Miły Pan. Ruszyła sprzedaż karnetów