Jaga będzie walczyć do końca!

Zdjęcie z artykułu: Jaga będzie walczyć do końca! Jaga wygrywa z Termaliką; Jagiellonia.pl
Ilustracja do artykułu Jaga będzie walczyć do końca!

Jagiellonia Białystok nadal z szansami ​na tytuł mistrza Polski. Po zwycięskim meczu z Termaliką teraz czas na poznańskiego Lecha. 

Niedzielny mecz w Niecieczy miał dwie różne połowy - w pierwszej dominowali żółto-czerwoni, w drugiej losy meczu mogły się odwrócić na niekorzyść Jagi.

Spotkanie skomentował Fedor Czernych, piłkarz Jagiellonii:

W niedzielę mecz z Lechem Poznań. Jaga, by zostać mistrzem musi go wygrać i liczyć na przegraną Legii Warszawa z Lechią Gdańsk. Mecz z Lechem w niedzielę o 18:00 na Stadionie Miejskim w Białymstoku. Bilety na to spotkanie niestety już zostały wyprzedane.

>>> Ekstremalne rozrywki w Podlaskiem. Gdzie można zaszaleć? [GALERIA]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w Telewizji Polskiej! Na jednej scenie wystąpią artyści młodego i starszego pokolenia. Poznajcie wszystkie szczegóły na ESKA.pl

33 min
Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy i telewidzowie pomagają poszkodowanym w nawałnicach. W Kielcach odbędzie się koncert transmitowany w TVP. Sprawdź wszystko o koncercie Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy, piosenki, transmisja i numer sms.

1 godz. 19 min.
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

2 godz. 23 min.
Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki nie żyje. Polski prozaik, dramaturg, scenarzysta zmarł w wieku 78 lat. Zobacz, jakich filmów był współtwórcą popularny 'Głowa'.

2 godz. 45 min.

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy