Gdzie w Białymstoku są siłownie pod chmurką, place zabaw i boiska? [MAPA]

Zdjęcie z artykułu: Gdzie w Białymstoku są siłownie pod chmurką, place zabaw i boiska? [MAPA] Siłownie pod chmurką, place zabaw i boiska w Białymstoku; pixabay.com/CC0
Ilustracja do artykułu Gdzie w Białymstoku są siłownie pod chmurką, place zabaw i boiska? [MAPA]

W Białymstoku coraz częściej tuż przy blokach pojawiają się siłownie pod chmurką, nowe boiska, a także place zabaw. Gdzie można aktywnie wypocząć? Sprawdźcie!

Z Urządzeń które są zamontowane na świeżym powietrzu mogą korzystać zarówno młodsi, jak i starsi mieszkańcy. Białostockie siłownie są zazwyczaj wyposażone w kilka sprzętów. Najczęściej można spotkać takie przyrządy jak m.in. orbitek, biegacz, stepper, motyl czy wyciąg górny.

Siłownie znajdują się zarówno między domami czy blokami białostoczan, jak i przy szkołach. Te pierwsze można znaleźć m.in. na Bacieczkach (ul. Z. Herberta), Mickiewicza (Ogródek Jordanowski), Jaroszówce (ul. Niemeńska/Bystrzycka) czy na Wygodzie (Park Fredry). Drugie – np. przy szkołach podstawowych nr 7, 47, 51, Zespole Szkół Elektrycznych czy V Liceum Ogólnokształcącym.

W naszym mieście pojawiło się również sporo nowych placów zabaw. Miejsca przeznaczone dla najmłodszych są wyposażone przede wszystkim w huśtawki, bujaki, zjeżdżalnie. Na placach pojawiają się też wieże, pomosty czy tunele do zabawy. Nowe place zabaw są m.in. na osiedlach: Centrum, Bacieczki, Jaroszówka, Starosielce, Dojlidy Górne.

W stolicy Podlasia powstało też kilka boisk trawiastych do piłki nożnej – np. przy ul. Barszczańskiej, Pieczurki, Sokólskiej, Jesiennej, Antoniuk Fabryczny. Dzięki nowym inwestycjom w naszym mieście można też zagrać w piłkę plażową przy ul. Węglowej, Alei Tysiąclecia Państwa Polskiego, Legionowej oraz Wolińskiej.

Gdzie znajdziemy siłownie pod chmurką, boiska i place zabaw? Zobaczcie na mapie poniżej! 

>>> W Białymstoku nie zabraknie przepięknych kwiatów. Roślin ma być więcej

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w Telewizji Polskiej! Na jednej scenie wystąpią artyści młodego i starszego pokolenia. Poznajcie wszystkie szczegóły na ESKA.pl

23 min
Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy i telewidzowie pomagają poszkodowanym w nawałnicach. W Kielcach odbędzie się koncert transmitowany w TVP. Sprawdź wszystko o koncercie Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy, piosenki, transmisja i numer sms.

1 godz. 9 min.
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

2 godz. 13 min.
Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki nie żyje. Polski prozaik, dramaturg, scenarzysta zmarł w wieku 78 lat. Zobacz, jakich filmów był współtwórcą popularny 'Głowa'.

2 godz. 35 min.

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy