Czy Michał Probierz odejdzie z Jagiellonii Białystok?

Zdjęcie z artykułu: Czy Michał Probierz odejdzie z Jagiellonii Białystok? Michał Probierz o Jagiellonii; wikipedia.org/CC
Ilustracja do artykułu Czy Michał Probierz odejdzie z Jagiellonii Białystok?

Nie milkną plotki dotyczące odejścia Michała Probierza z Jagiellonii Białystok. Czy trener żółto-czerwonych wypowie się w tej sprawie? 

​Liczne portale i gazety prześcigają się z informacjami, z których wynika, że obecny trener żółto-czerwonych w nowym sezonie będzie kierował drużynami z Grecji bądź Niemiec lub Turcji. Klub do tej pory nie wypowiedział się w tej sprawie. Tymczasem Michał Probierz po meczu z Koroną Kielce zapowiedział, że do końca sezonu nie będzie udzielał żadnych wywiadów poza tradycyjnymi spotkaniami z dziennikarzami, które odbywają się po każdym meczu.

Najbliższa okazja do wypowiedzi już w sobotę po meczu z Krakowską Wisłą. Najprawdopodobniej wtedy szkoleniowiec Jagi odniesie się do informacji dotyczących jego przyszłości.

>>> Białystok: Wielki sukces młodych Włókniarek na Międzynarodowym Turnieju w Mińsku

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Festiwal Muzyki Tanecznej w Ostródzie 2017 - data, bilety

Festiwal Muzyki Tanecznej w Ostródzie 2017 - data, bilety

Bilety na najbardziej roztańczony festiwal w Polsce już w sprzedaży! Ostróda Festiwal po raz kolejny będzie wydarzeniem muzycznym roku, a wszystko już 28 i 29 lipca w Czerwonych Koszarach!

2 godz. 38 min.
Wataha 2: kiedy premiera? Obsada, zwiastun

Wataha 2: kiedy premiera? Obsada, zwiastun

Wataha 2 - poznaliśmy datę premiery nowych odcinków jednego z najlepszych polskich seriali ostatnich lat. Sprawdź szczegóły drugiego sezonu hitowej produkcji HBO.

4 godz. 14 min.
Mecz Legia - Sandecja 29.07.2017: TRANSMISJA TV i ONLINE. Gdzie oglądać?

Mecz Legia - Sandecja 29.07.2017: TRANSMISJA TV i ONLINE. Gdzie oglądać?

Mecz Legia - Sandecja 29 lipca jeszcze przed pierwszym gwizdkiem wywołuje sporo emocji. Wszystko za sprawą sędziego, który pochodzi z...Warszawy. Gdzie obejrzeć mecz? Będzie transmisja TV i ONLINE?

4 godz. 43 min.
Sarahah - co to jest? Aplikacja hitem lata 2017!

Sarahah - co to jest? Aplikacja hitem lata 2017!

Sarahah to nowa najpopularniejsza aplikacja. Co to jest Sarahah i co ma wspólnego ze Snapchatem? Czy jest bezpieczna? Sprawdzamy, o co chodzi!

5 godz. 9 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy