Czy Michał Probierz odejdzie z Jagiellonii Białystok?

Zdjęcie z artykułu: Czy Michał Probierz odejdzie z Jagiellonii Białystok? Michał Probierz o Jagiellonii; wikipedia.org/CC
Ilustracja do artykułu Czy Michał Probierz odejdzie z Jagiellonii Białystok?

Nie milkną plotki dotyczące odejścia Michała Probierza z Jagiellonii Białystok. Czy trener żółto-czerwonych wypowie się w tej sprawie? 

​Liczne portale i gazety prześcigają się z informacjami, z których wynika, że obecny trener żółto-czerwonych w nowym sezonie będzie kierował drużynami z Grecji bądź Niemiec lub Turcji. Klub do tej pory nie wypowiedział się w tej sprawie. Tymczasem Michał Probierz po meczu z Koroną Kielce zapowiedział, że do końca sezonu nie będzie udzielał żadnych wywiadów poza tradycyjnymi spotkaniami z dziennikarzami, które odbywają się po każdym meczu.

Najbliższa okazja do wypowiedzi już w sobotę po meczu z Krakowską Wisłą. Najprawdopodobniej wtedy szkoleniowiec Jagi odniesie się do informacji dotyczących jego przyszłości.

>>> Białystok: Wielki sukces młodych Włókniarek na Międzynarodowym Turnieju w Mińsku

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Sigala i... tajemnicza gwiazda na ESKA Music Awards

Sigala i... tajemnicza gwiazda na ESKA Music Awards

Sigala kolejną gwiazdą ESKA Music Awards 2017! W dodatku genialny DJ zapowiada niespodziankę, specjalnie dla widzów ESKA Music Awards 2017. Jaką?

25 min
Ewa Farna jako dziecko w teledysku Bumerang! [VIDEO]

Ewa Farna jako dziecko w teledysku Bumerang! [VIDEO]

Bumerang - nowa piosenka Ewy Farnej niesie za sobą mocne przesłanie! Trzeba być cierpliwym i pamiętać, że nasze czyny wracają, jak bumerang. Zobaczcie teledysk już teraz na ESKA.pl!

2 godz. 13 min.
Paulina Przybysz - Dzielne Kobiety: premiera singla i teledysku

Paulina Przybysz - Dzielne Kobiety: premiera singla i teledysku

Paulina Przybysz prezentuje nowy singiel pt. Dzielne Kobiety, który zapowiada autorski solowy album artystki, wydany po raz pierwszy pod jej własnym nazwiskiem.   

2 godz. 36 min.
KSW 39 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać KSW na Narodowym za darmo?

KSW 39 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać KSW na Narodowym za darmo?

KSW 39 na żywo 27 maja! Transmisja będzie udostępniona za darmo? Gdzie szukać streamów? Ściągę dla wszystkich osób, które chcą zobaczyć KSW na Narodowym - podrzucamy na ESKA.pl!

2 godz. 45 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy