Czy Jaga pokona Wisłę Kraków?

Zdjęcie z artykułu: Czy Jaga pokona Wisłę Kraków? Mecz Jaga - Wisła Kraków; Jagiellonia.pl
Ilustracja do artykułu Czy Jaga pokona Wisłę Kraków?

Już jutro (13.05) o 15:30 na Stadionie Miejskim w Białymstoku odbędzie się kolejny mecz Jagiellonii Białystok. Żółto-czerwoni walczą o tytuł mistrza Polski.    

Do stolicy Podlasia przyjeżdża Wisła Kraków - drużyna, która po średnim, początku sezonu nabrała wiatru w żagle i może jeszcze trochę zamieszać w tabeli Ekstraklasy. Jagiellończycy jednak są dobrej myśli. Posłuchajcie, co ma do powiedzenia Rafał Grzyb, kapitan ekipy Michała Probierza:

Najbliższy tydzień będzie bardzo nasycony w trudne mecze. Jaga po sobotnim spotkaniu, w środę w Gdańsku rozegra mecz z Lechią. Zaś w niedzielę (21.05) do Białegostoku przyjeżdża Legia Warszawa.

>>> Białystok: Wielki sukces młodych Włókniarek na Międzynarodowym Turnieju w Mińsku

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w Telewizji Polskiej! Na jednej scenie wystąpią artyści młodego i starszego pokolenia. Poznajcie wszystkie szczegóły na ESKA.pl

32 min
Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy i telewidzowie pomagają poszkodowanym w nawałnicach. W Kielcach odbędzie się koncert transmitowany w TVP. Sprawdź wszystko o koncercie Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy, piosenki, transmisja i numer sms.

1 godz. 18 min.
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

2 godz. 22 min.
Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki nie żyje. Polski prozaik, dramaturg, scenarzysta zmarł w wieku 78 lat. Zobacz, jakich filmów był współtwórcą popularny 'Głowa'.

2 godz. 44 min.

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy