Białystok: Wielki sukces młodych Włókniarek na Międzynarodowym Turnieju w Mińsku

Zdjęcie z artykułu: Białystok: Wielki sukces młodych Włókniarek na Międzynarodowym Turnieju w Mińsku Sukces młodych Włókniarek w Międzynarodowym Turnieju w Mińsku; Włókniarz Białystok
Ilustracja do artykułu Białystok: Wielki sukces młodych Włókniarek na Międzynarodowym Turnieju w Mińsku

Sukces piłkarek Włókniarza Białystok Międzynarodowym Turnieju w Mińsku. Dziewczyny spisały się rewelacyjnie zajmując trzecie miejsce!        

W trzydniowym turnieju uczestniczyły najlepsze zespoły dziewczęce z rocznika 2005/2006 z Białorusi, Rosji, Litwy, Łotwy, oraz Włókniarz reprezentujący Polskę. Białostoczanki zajęły trzecie miejsce ustępując rewelacyjnym Rosjankom z Chertanovo Moskwa i gospodarzom imprezy FK Mińsk.

Dobra gra w wykonaniu piłkarek z Białegostoku nie pozostała bez echa,Włókniarki dostały zaproszenie na wielki międzynarodowy turniej w Moskwie.​

Skład i zdobycz bramkowa: Milena Radulska – 13, Natalia Markowska – 9, Hania Tupalska – 7, Marselina Kruaze – 3, Dorota Uszyńska – 3, Ula Żaworonek – 3, Wikoria Hryniewicka – 3, Pola Sajewska – 3, Hania Kotyńska, Gabriela Borowa, Weronika Kiersnowska oraz bramkarki Kornelia Ostasiewicz i Ewa Wasilewska. Dodatkowo Natalia Markowska została wyróżniona przez organizatorów nagrodą najlepszej napastniczki turnieju.

Dzień 1
Włókniarz – Dynamo Ryga (Łotwa) 7:0
Włókniarz – Chertanovo Moskwa (Rosja) 3:9
Włókniarz – FK Mińsk (Białoruś) 1:5
Dzień 2
Włókniarz – FK Traktor (Białoruś) 10:0
Włókniarz – FK Mińsk II (Białoruś) 3:0
Dzień 3
Włókniarz – Spartak Moskwa (Rosja) 0:2
Włókniarz – Chertanovo Moskwa II (Rosja) 7:3
Włókniarz – FK Banga (Litwa) 13:0

>>> Białystok: Największa impreza biegowa wschodniej Polski już w ten weekend. Sprawdźcie szczegóły!

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w Telewizji Polskiej! Na jednej scenie wystąpią artyści młodego i starszego pokolenia. Poznajcie wszystkie szczegóły na ESKA.pl

31 min
Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy i telewidzowie pomagają poszkodowanym w nawałnicach. W Kielcach odbędzie się koncert transmitowany w TVP. Sprawdź wszystko o koncercie Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy, piosenki, transmisja i numer sms.

1 godz. 17 min.
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

2 godz. 21 min.
Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki nie żyje. Polski prozaik, dramaturg, scenarzysta zmarł w wieku 78 lat. Zobacz, jakich filmów był współtwórcą popularny 'Głowa'.

2 godz. 43 min.

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy