Wystawa sprzętu wojskowego i rekonstrukcje na Podlaskim Pikniku Militarnym. Musicie to zobaczyć!

Pokaz sprzętu militarnego na Rynku Kościuszki 8 Pokaz sprzętu militarnego na Rynku Kościuszki
Pokaz sprzętu militarnego na Rynku Kościuszki / Łukasz Stepaniuk
Ilustracja do artykułu: Wystawa sprzętu wojskowego i rekonstrukcje na Podlaskim Pikniku Militarnym. Musicie to zobaczyć!

Crash tank, wystawa sprzętu wojskowego, pokazy wyposażenia, pokazy dynamiczne służb mundurowych, konkursy - to tylko niektóre z atrakcji VII Podlaskiego Pikniku Militarnego. Wydarzenie rozpoczęło się dziś (16.06) i potrwa do niedzieli. 

W piątek (16.06) w centrum miasta mogliśmy zobaczyć  sprzęt wojskowy, głównie z II Wojny Światowej. Jednak był to jedynie przedsmak tego, co będzie się działo w sobotę i niedzielę. Na terenach żwirowni w Ogrodniczkach, będą miały miejsce m.in. pokazy służb mundurowych, rekonstrukcje oraz wystawa sprzętu wojskowego. 

Tuż pod Białymstokiem pojawi się niemal 900 rekonstruktorów z kraju zagranicy. Będą Rosomaki, czołg Leopard, będzie wiele sprzętu kołowego i gąsienicowego, a jednym z gości będzie Naval - były żołnierz Gromu. Swoje eksponaty zaprezentuje również  Muzeum Wojska w Białymstoku.

W ramach wydarzenia będziemy mogli zobaczyć również dwie rekonstrukcje: w sobotę (17.06) słowiańską, natomiast w niedzielę (18.06) potyczkę z 1920 roku.

Chcecie zobaczyć jaki sprzęt można było zobaczyć na Rynku Kościuszki? Zajrzyjcie do galerii powyżej. 

>>> W Białymstoku pojawił się folkowy stojak rowerowy [WIDEO]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Alicja Ruchała wystąpiła niedawno na festiwalu w Sopocie. O piosenkarce, która wcześniej rzadko pojawiała się w mediach wciąż jeszcze niewiele wiadomo. Informacji o niej postanowiliśmy szukać na Instagramie.

23 sierpnia 2017, 17:10
Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski to jeden z uczestników Azja Express 2, który wspólnie z Michałem Pirógiem będzie walczył o zwycięstwo w programie. Kim jest i czym się zajmuje przystojniak?

23 sierpnia 2017, 16:59
Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron - tego nie pokazano w ostatnim odcinku! Sceny, których nie zobaczyliśmy w serialu znalazły się w filmiku zamieszczonym przez stację HBO na kanale serialu na YouTube.

23 sierpnia 2017, 16:47
Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry wystąpili w Gwiezdnych Wojnach? Taką informację zdradził aktor wcielający się w jedną z głównych ról w filmie. Kogo zagrali królewscy potomkowie?

23 sierpnia 2017, 16:21

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy