Weekend 30 czerwca - 1 lipca w Białymstoku. Dokąd warto się wybrać? [WYDARZENIA]

rower 8 Weekend 30 czerwca - 1 lipca w Białymstoku. Dokąd warto się wybrać? [WYDARZENIA]
Rowerowanie po puszczy / Pexels/cc0/pixabay.com
Ilustracja do artykułu: Weekend 30 czerwca - 1 lipca w Białymstoku. Dokąd warto się wybrać? [WYDARZENIA]

Będzie muzyka, trochę ruchu i przede wszystkim pyszne jedzenie. Weekend w Białymstoku i okolicy zapowiada się bardzo ciekawie. Nawet brzydka pogoda nie popsuje tych wydarzeń. Musicie tam być!

Jeśli lubicie dobrą muzykę, chcecie potańczyć, lubicie pomagać, dopingować lub po prostu jeść, to pod żadnym pozorem nie opuszczajcie miasta. Weekend w Białymstoku i okolicy będzie wyjątkowy. Nie zabraknie koncertów i sportowej rywalizacji. Miłośnicy przyrody i aktywnego ruchu na świeżym powietrzu tez znajdą coś dla siebie. Jesteście ciekawi, co się będzie działo? Zajrzyjcie do galerii!

Czytaj także: Kiedyś tętniły życiem, teraz lepiej do nich nie wchodzić. Opuszczone miejsca w Białymstoku i okolicy [WIDEO]

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w Telewizji Polskiej! Na jednej scenie wystąpią artyści młodego i starszego pokolenia. Poznajcie wszystkie szczegóły na ESKA.pl

33 min
Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy i telewidzowie pomagają poszkodowanym w nawałnicach. W Kielcach odbędzie się koncert transmitowany w TVP. Sprawdź wszystko o koncercie Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy, piosenki, transmisja i numer sms.

1 godz. 19 min.
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

2 godz. 23 min.
Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki nie żyje. Polski prozaik, dramaturg, scenarzysta zmarł w wieku 78 lat. Zobacz, jakich filmów był współtwórcą popularny 'Głowa'.

2 godz. 45 min.

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy