Trasy rowerowe na Podlasiu. Wyruszając z Białegostoku poznasz piękno okolicznych terenów [OPIS TRAS]

Trasy rowerowe na Podlasiu. Wyruszając z Białegostoku poznasz piękno okolicznych terenów [OPIS TRAS] 5 Trasy rowerowe na Podlasiu. Wyruszając z Białegostoku poznasz piękno okolicznych terenów [OPIS TRAS]
Trasy rowerowe na Podlasiu. Wyruszając z Białegostoku poznasz piękno okolicznych terenów [OPIS TRAS] / pixabay.com/DagMary/CC0
Ilustracja do artykułu: Trasy rowerowe na Podlasiu. Wyruszając z Białegostoku poznasz piękno okolicznych terenów [OPIS TRAS]

Nasz region pełen jest fantastycznych tras rowerowych. W miastach nie brakuje ścieżek, ale na jednośladzie można też dotrzeć w naprawdę dzikie miejsca. Wybraliśmy pięć malowniczych tras, które mają swój początek w Białymstoku. 

Sezon rowerowy w pełni. Na Podlasiu jest wiele ciekawych miejsc, które możemy zwiedzić podczas przejażdżki jednośladem. Dlatego przygotowaliśmy dla was listę pięciu tras, które mają swój początek w Białymstoku i prowadzą do niezwykle malowniczych zakątków naszego regionu. Wymienione miejsca świetnie nadają się na jednodniową wycieczkę z rodziną czy znajomymi, a nawet samotną przejażdżkę. Aby przejść do listy, kliknij w grafikę u góry artykułu.

Trasy przygotowaliśmy w oparciu o informacje ze strony podlaskieit.pl. Więcej szczegółów znajdziecie TUTAJ! Wkrótce powiększymy listę o kolejne propozycje. 

>>> Gdzie zjemy najlepsze burgery w Białymstoku? [TOP 10]

 

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Alicja Ruchała wystąpiła niedawno na festiwalu w Sopocie. O piosenkarce, która wcześniej rzadko pojawiała się w mediach wciąż jeszcze niewiele wiadomo. Informacji o niej postanowiliśmy szukać na Instagramie.

23 sierpnia 2017, 17:10
Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski to jeden z uczestników Azja Express 2, który wspólnie z Michałem Pirógiem będzie walczył o zwycięstwo w programie. Kim jest i czym się zajmuje przystojniak?

23 sierpnia 2017, 16:59
Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron - tego nie pokazano w ostatnim odcinku! Sceny, których nie zobaczyliśmy w serialu znalazły się w filmiku zamieszczonym przez stację HBO na kanale serialu na YouTube.

23 sierpnia 2017, 16:47
Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry wystąpili w Gwiezdnych Wojnach? Taką informację zdradził aktor wcielający się w jedną z głównych ról w filmie. Kogo zagrali królewscy potomkowie?

23 sierpnia 2017, 16:21

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy