Trasy rowerowe na Podlasiu. Wyruszając z Białegostoku poznasz piękno okolicznych terenów [OPIS TRAS]

Trasy rowerowe na Podlasiu. Wyruszając z Białegostoku poznasz piękno okolicznych terenów [OPIS TRAS] 5 Trasy rowerowe na Podlasiu. Wyruszając z Białegostoku poznasz piękno okolicznych terenów [OPIS TRAS]
Trasy rowerowe na Podlasiu. Wyruszając z Białegostoku poznasz piękno okolicznych terenów [OPIS TRAS] / pixabay.com/DagMary/CC0
Ilustracja do artykułu: Trasy rowerowe na Podlasiu. Wyruszając z Białegostoku poznasz piękno okolicznych terenów [OPIS TRAS]

Nasz region pełen jest fantastycznych tras rowerowych. W miastach nie brakuje ścieżek, ale na jednośladzie można też dotrzeć w naprawdę dzikie miejsca. Wybraliśmy pięć malowniczych tras, które mają swój początek w Białymstoku. 

Sezon rowerowy w pełni. Na Podlasiu jest wiele ciekawych miejsc, które możemy zwiedzić podczas przejażdżki jednośladem. Dlatego przygotowaliśmy dla was listę pięciu tras, które mają swój początek w Białymstoku i prowadzą do niezwykle malowniczych zakątków naszego regionu. Wymienione miejsca świetnie nadają się na jednodniową wycieczkę z rodziną czy znajomymi, a nawet samotną przejażdżkę. Aby przejść do listy, kliknij w grafikę u góry artykułu.

Trasy przygotowaliśmy w oparciu o informacje ze strony podlaskieit.pl. Więcej szczegółów znajdziecie TUTAJ! Wkrótce powiększymy listę o kolejne propozycje. 

>>> Gdzie zjemy najlepsze burgery w Białymstoku? [TOP 10]

 

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Imagine Dragons – EVOLVE. Premiera nowego albumu

Imagine Dragons – EVOLVE. Premiera nowego albumu

Imagine Dragons - EVOLVE - najnowszy album grupy zapowiadany przez przebojowe single Believer i Thunder trafił właśnie do sklepów.

23 czerwca 2017, 17:39
POLSAT: Wyspa przetrwania - prowadzący program ujawniony

POLSAT: Wyspa przetrwania - prowadzący program ujawniony

Polsat ujawnił, kto poprowadzi przygodowe reality show Wyspa przetrwania, które pojawi się w jesiennej ramówce stacji. Sprawdź na ESKA.pl, kim jest gospodarz programu.

23 czerwca 2017, 17:25
Tauron Life Festiwal Oświęcim 2017: relacja z pierwszego dnia LFO 2017

Tauron Life Festiwal Oświęcim 2017: relacja z pierwszego dnia LFO 2017

Tauron Life Festival Oświęcim 2017 22.06 - tego dnia miłośnicy teatru obejrzeli Edukację Rity z Piotrem Fronczewskim, zaś w festiwalowym kinie odbył się koncert Petera J. Bircha, poprzedzony pokazem filmu Sugar Man. Jak było pierwszego dnia na LFO 2017?

23 czerwca 2017, 17:06
Katy Perry zabiera nas za kulisy One Love Manchester [VIDEO]

Katy Perry zabiera nas za kulisy One Love Manchester [VIDEO]

Chcesz wiedzieć, co się działo na backstage'u wypełnionego gwiazdami koncertu One Love Manchesteru? Zobacz wyjątkowe nagranie zza kulis od Katy Perry!

23 czerwca 2017, 16:46
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy