TOP 10 miejsc w Białymstoku, których nie znaliście. Czy wiecie gdzie są? [GALERIA]

TOP 10 miejsc w Białymstoku, których nie znaliście. 10 TOP 10 miejsc w Białymstoku, których nie znaliście [GALERIA]
TOP 10 miejsc w Białymstoku, których nie znaliście. / Miejsca w Białymstoku, o których nie miałeś pojęcia że są, bo ich nie ma, facebook.com;
Ilustracja do artykułu: TOP 10 miejsc w Białymstoku, których nie znaliście. Czy wiecie gdzie są? [GALERIA]

Zawsze marzyliście o tym, żeby góry, morze i światowe zabytki były w jednym miejscu? Musicie wybrać się zatem do Białegostoku. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie!

Wieża Eiffla, morze, skocznia narciarska... i to wszystko w Białymstoku? Tak, to możliwe! Autorzy fanpage Miejsca w Białymstoku, o których nie miałeś pojęcia że są, bo ich nie ma wykreowali białostocką rzeczywistość na nowo. Musicie zobaczyć te zdjęcia! Gwarantujemy wam, że nie raz parskniecie śmiechem.

>>> Gwara na Podlasiu: Znasz te wszystkie słowa? Sprawdź się! [GALERIA]

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w Telewizji Polskiej! Na jednej scenie wystąpią artyści młodego i starszego pokolenia. Poznajcie wszystkie szczegóły na ESKA.pl

33 min
Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy i telewidzowie pomagają poszkodowanym w nawałnicach. W Kielcach odbędzie się koncert transmitowany w TVP. Sprawdź wszystko o koncercie Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy, piosenki, transmisja i numer sms.

1 godz. 19 min.
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

2 godz. 23 min.
Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki nie żyje. Polski prozaik, dramaturg, scenarzysta zmarł w wieku 78 lat. Zobacz, jakich filmów był współtwórcą popularny 'Głowa'.

2 godz. 45 min.

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy