To będzie szalony weekend w Białymstoku! Sprawdźcie, co się będzie działo w mieście [WYDARZENIA]

Ogólnopolski Festiwal Baniek Mydlanych 2017 8 To będzie szalony weekend w Białymstoku! Sprawdźcie, co się będzie działo w mieście [WYDARZENIA]
Ogólnopolski Festiwal Baniek Mydlanych 2017 / Alexas_Fotos/cc0/pixabay.com
Ilustracja do artykułu: To będzie szalony weekend w Białymstoku! Sprawdźcie, co się będzie działo w mieście [WYDARZENIA]

Nadchodzący weekend zapowiada się przednio! Przed nami koncerty, festiwale, jarmarki i przede wszystkim dużo zabawy. Sprawdźcie, które miejsca warto odwiedzić w ciągu najbliższych dni.

Tak intensywnego weekendu w Białymstoku jeszcze nie było! Jednocześnie w mieście organizowanych jest kilka imprez. Muzyka, kultura, rękodzieło i sport - do wyboru do koloru. Jeśli jeszcze nie macie planów lub nie są one tak ciekawe jak nasze propozycje, koniecznie zajrzyjcie do galerii i wybierzcie najciekawsze wydarzenie, w którym weźmiecie udział.

Czytaj także: Te miejsca z Podlasia znalazły się wśród najbardziej niezwykłych na świecie! [GALERIA]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w Telewizji Polskiej! Na jednej scenie wystąpią artyści młodego i starszego pokolenia. Poznajcie wszystkie szczegóły na ESKA.pl

33 min
Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy i telewidzowie pomagają poszkodowanym w nawałnicach. W Kielcach odbędzie się koncert transmitowany w TVP. Sprawdź wszystko o koncercie Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy, piosenki, transmisja i numer sms.

1 godz. 19 min.
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

2 godz. 23 min.
Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki nie żyje. Polski prozaik, dramaturg, scenarzysta zmarł w wieku 78 lat. Zobacz, jakich filmów był współtwórcą popularny 'Głowa'.

2 godz. 45 min.

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy