Te drogi na Podlasiu są niebezpiecznie. Sprawdźcie, gdzie najczęściej dochodzi do wypadków! [MIEJSCA]

Te drogi na Podlasiu są niebezpiecznie [GALERIA] 10 Te drogi na Podlasiu są niebezpiecznie [GALERIA]
Te drogi na Podlasiu są niebezpiecznie [GALERIA] / policja.gov.pl
Ilustracja do artykułu: Te drogi na Podlasiu są niebezpiecznie. Sprawdźcie, gdzie najczęściej dochodzi do wypadków! [MIEJSCA]

Policyjne statystyki pokazują, że w 2016 r. doszło w Polsce do aż 33 664 wypadków, w których zginęło ponad 3 tysiące osób. Podlasie jest jednym z województw, w którym jest ich najmniej, jednak mamy najwyższy wskaźnik ofiar śmiertelnych. W których miejscach wypadki zdarzają się najczęściej? Sprawdźcie!

W 2016 r. w Podlaskiem doszło do 686 wypadków. To co prawda jeden z najniższych wyników w Polsce, ale to statystyki, którymi nie ma się co chwalić. Okazuje się, że na Podlasiu mamy największy wskaźnik ofiar śmiertelnych na 100 wypadków. 

Najczęstszą przyczyną wypadków jest nadmierna prędkość, niedostosowanie  jazdy do warunków atmosferycznych czy nieprawidłowa infrastruktura drogowa. Rekordowy miesiąc to sierpień, a dzień - piątek. 

Wybraliśmy dziesięć miejsc w Podlaskiem, w których w 2016 r. doszło do największej liczby wypadków. Pamiętajcie jednak, że powinniście zachować szczególną ostrożność za każdym razem, jak wsiadacie za kierownicę, a nie tylko na niebezpiecznych odcinkach.

>>> W Białymstoku odbędzie się trzecia edycja sztafety Electrum Ekiden. Biegnąc pomagasz dzieciom

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Alicja Ruchała wystąpiła niedawno na festiwalu w Sopocie. O piosenkarce, która wcześniej rzadko pojawiała się w mediach wciąż jeszcze niewiele wiadomo. Informacji o niej postanowiliśmy szukać na Instagramie.

23 sierpnia 2017, 17:10
Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski to jeden z uczestników Azja Express 2, który wspólnie z Michałem Pirógiem będzie walczył o zwycięstwo w programie. Kim jest i czym się zajmuje przystojniak?

23 sierpnia 2017, 16:59
Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron - tego nie pokazano w ostatnim odcinku! Sceny, których nie zobaczyliśmy w serialu znalazły się w filmiku zamieszczonym przez stację HBO na kanale serialu na YouTube.

23 sierpnia 2017, 16:47
Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry wystąpili w Gwiezdnych Wojnach? Taką informację zdradził aktor wcielający się w jedną z głównych ról w filmie. Kogo zagrali królewscy potomkowie?

23 sierpnia 2017, 16:21

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy