Praca przy budowie nowego PKS-u wre! Zobaczcie zdjęcia [GALERIA]

Praca przy budowie nowego PKS-u wre! Zobaczcie zdjęcia [GALERIA] 9 Praca przy budowie nowego PKS-u wre! Zobaczcie zdjęcia [GALERIA]
Praca przy budowie nowego PKS-u wre! Zobaczcie zdjęcia [GALERIA] / Łukasz Stepaniuk
Ilustracja do artykułu: Praca przy budowie nowego PKS-u wre! Zobaczcie zdjęcia [GALERIA]

Mieszkańcy Białegostoku już nie mogą się doczekać nowego dworca PKS. Na placu budowy pojawiły się m.in. wiaty przystankowe. 

Nowy dworzec PKS ma być gotowy jeszcze w październiku. Początkowo patrząc na plac budowy, aż trudno było w to uwierzyć. Jednak wiaty przystankowe są już prawie gotowe, stanowiska autobusowe także. Pojawiły się również ławki. 

Obiekty handlowe przy dworcu będą otwarte dopiero w marcu przeszłego roku. Cała budowa ma kosztować 13 mln złotych. Wszystkie koszty pokryje inwestor. Budową nowego dworca zajmie się firma Budner. Spółka PKS Nova i wykonawca inwestycji, podpisały umowę dotyczącą przekazania gruntu przy ulicy Bohaterów Monte Cassino. W zamian za to firma zburzy i postawi nowy dworzec.

>>> 400 milionów złotych na kolejne podlaskie drogi

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w Telewizji Polskiej! Na jednej scenie wystąpią artyści młodego i starszego pokolenia. Poznajcie wszystkie szczegóły na ESKA.pl

31 min
Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy i telewidzowie pomagają poszkodowanym w nawałnicach. W Kielcach odbędzie się koncert transmitowany w TVP. Sprawdź wszystko o koncercie Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy, piosenki, transmisja i numer sms.

1 godz. 17 min.
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

2 godz. 21 min.
Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki nie żyje. Polski prozaik, dramaturg, scenarzysta zmarł w wieku 78 lat. Zobacz, jakich filmów był współtwórcą popularny 'Głowa'.

2 godz. 43 min.

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy