Nawiedzone domy w Białymstoku. Znasz te miejsca? [GALERIA]

Nawiedzone domy w Białymstoku. Znasz te miejsca? [GALERIA] 6 Nawiedzone domy w Białymstoku. Znasz te miejsca? [GALERIA]
Nawiedzone domy w Białymstoku. Znasz te miejsca? [GALERIA] / pixabay.com/Mysticsartdesign/CC0
Ilustracja do artykułu: Nawiedzone domy w Białymstoku. Znasz te miejsca? [GALERIA]

Trzaskające okna, gasnące światła i nadprzyrodzone moce. Jest kilka domów w Białymstoku, które wielokrotnie zmieniały właścicieli. Powód? Podobno coś w nich straszy!

Któż z nas nie lubi tajemnic i sensacji. Według egzorcystów nawiedzone domy wcale nie są rzadkością, a sprzyjać mogą temu pozornie głupie zabawy jak np. wywoływanie duchów.
Naukowcy zjawiska paranormalne tłumaczą siłami fizyki. Drżenie przedmiotów wywoływane może być przez pola magnetyczne, nagromadzenie urządzeń elektrycznych czy pierwiastków w glebie.

Poszperaliśmy w internecie i znaleźliśmy kilka historii dotyczących nawiedzonych budynków w Białymstoku. Poznajcie je w galerii powyżej.

>>> TOP 10 przestępczyń poszukiwanych w Białymstoku [ZDJĘCIA]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Despacito: chłopak tańczy z kozami do przeboju Luisa Fonsi VIDEO

Despacito: chłopak tańczy z kozami do przeboju Luisa Fonsi VIDEO

Despacito to najpopularniejszy numer ostatnich miesięcy. Piosenka doczekała się wielu coverów, parodii oraz najróżniejszych przeróbek. Teraz do przeboju Luisa Fonsi zatańczył pewien chłopak z...kozami.

6 min
Open'er 2017 - MAPA festiwalu

Open'er 2017 - MAPA festiwalu

Open'er 2017 nadchodzi! MAPA festiwalu i informacje praktyczne już teraz na ESKA.pl

36 min
Bogusław Linda FILMY: Psy, Kroll, Sara - najlepsze sceny VIDEO 18+

Bogusław Linda FILMY: Psy, Kroll, Sara - najlepsze sceny VIDEO 18+

Bogusław Linda, jeden z najlepszych polskich aktorów 27 czerwca 2017 roku obchodzi swoje 65 urodziny! Z tej okazji postanowiliśmy przypomnieć najlepsze sceny Lindy z takich filmów jak Psy, Kroll czy Sara.

1 godz. 2 min.
Matura 2017 - WYNIKI online. Kiedy i gdzie sprawdzić?

Matura 2017 - WYNIKI online. Kiedy i gdzie sprawdzić?

Wyniki matury 2017 będą dostępne online? Kiedy i gdzie maturzyści mogą sprawdzić, jak poradzili sobie z egzaminem dojrzałości? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie już teraz na ESKA.pl

1 godz. 30 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy