Nawiedzone domy w Białymstoku. Znasz te miejsca? [GALERIA]

Nawiedzone domy w Białymstoku. Znasz te miejsca? [GALERIA] 6 Nawiedzone domy w Białymstoku. Znasz te miejsca? [GALERIA]
Nawiedzone domy w Białymstoku. Znasz te miejsca? [GALERIA] / pixabay.com/Mysticsartdesign/CC0
Ilustracja do artykułu: Nawiedzone domy w Białymstoku. Znasz te miejsca? [GALERIA]

Trzaskające okna, gasnące światła i nadprzyrodzone moce. Jest kilka domów w Białymstoku, które wielokrotnie zmieniały właścicieli. Powód? Podobno coś w nich straszy!

Któż z nas nie lubi tajemnic i sensacji. Według egzorcystów nawiedzone domy wcale nie są rzadkością, a sprzyjać mogą temu pozornie głupie zabawy jak np. wywoływanie duchów.
Naukowcy zjawiska paranormalne tłumaczą siłami fizyki. Drżenie przedmiotów wywoływane może być przez pola magnetyczne, nagromadzenie urządzeń elektrycznych czy pierwiastków w glebie.

Poszperaliśmy w internecie i znaleźliśmy kilka historii dotyczących nawiedzonych budynków w Białymstoku. Poznajcie je w galerii powyżej.

>>> TOP 10 przestępczyń poszukiwanych w Białymstoku [ZDJĘCIA]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Majówka 2017

Majówka 2017

MAJÓWKA 2017 - wszystko w jednym miejscu! Wydarzenia, informacje o koncertach, pogoda na majówkę 29.04.-3.05.2017, czy 2 maja jest wolne i gdzie zrobić zakupy w długi weekend majowy sprawdzisz już teraz na ESKA.pl!

2 godz. 55 min.
Majówka 2017: sklepy otwarte. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

Majówka 2017: sklepy otwarte. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

Gdzie znaleźć sklepy otwarte w majówkę 2017? Taki pytanie zadaje sobie wiele osób, które mają nagłą potrzeb zrobienia szybkich zakupów w długi weekend majowy. Gdzie i kiedy zrobić zakupy w dniach 1-3 maja?

3 godz. 13 min.
Piosenka z reklamy mieszkań Murapol

Piosenka z reklamy mieszkań Murapol

Piosenka z reklamy mieszkań Murapol to kolejny hit, o który pytają widzowie spotu. Co to za piosenka? Odpowiedź znajdziecie już teraz na ESKA.pl

3 godz. 52 min.
Matura 2017 z polskiego - najgorsze odpowiedzi, nie popełnij tych błędów!

Matura 2017 z polskiego - najgorsze odpowiedzi, nie popełnij tych błędów!

Prawie każdemu z nas zdarza popełnić czasem jakiś błąd i zazwyczaj Niestety na maturze z języka polskiego pomyłki i literówki nie ujdą nikomu płazem. 

3 godz. 55 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy