ESKA SUMMER CITY 2017 rozkręci Ladies Night!

Zdjęcie z artykułu: ESKA SUMMER CITY 2017 rozkręci Ladies Night! Eska Summer City 2017; Wysokie Tony
Ilustracja do artykułu ESKA SUMMER CITY 2017 rozkręci Ladies Night!

Tym razem nasza Eskowa ekipa pojawi się najpierw przed Galerią Jurowiecką, a następnie rozkręci parkiet w Wysokich Tonach!

Lato w pełni, dlatego ekipa Eska Summer City 2017 nie zwalnia tempa. Już w piątek będziecie mogli nas spotkać o godzinie 14:00 przed Galerią Jurowiecką, a o 14:30 będzie okazja do spróbowania swoich sił w tańcu nowoczesnym.

Z kolei tego samego dnia, ale o godzinie 22:00 rozgrzejemy parkiet w Wysokich Tonach do czerwoności! Będą gadżety, selfie, dobra energia, mini konkursy, śmiech i oczywiście wszystko to, co tylko przyjdzie wam do głowy. Nie zabraknie również klimatycznych brzmień i klubowych hitów. Zabierzcie znajomych i wpadajcie przybić piątkę z ekipą Eski. Oczywiście jak co piątek Panie wchodzą za darmo. 

>>> Ale się działo! ESKA SUMMER CITY 2017 rozkręciła Białystok! [GALERIA]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w Telewizji Polskiej! Na jednej scenie wystąpią artyści młodego i starszego pokolenia. Poznajcie wszystkie szczegóły na ESKA.pl

25 min
Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy i telewidzowie pomagają poszkodowanym w nawałnicach. W Kielcach odbędzie się koncert transmitowany w TVP. Sprawdź wszystko o koncercie Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy, piosenki, transmisja i numer sms.

1 godz. 11 min.
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

2 godz. 15 min.
Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki nie żyje. Polski prozaik, dramaturg, scenarzysta zmarł w wieku 78 lat. Zobacz, jakich filmów był współtwórcą popularny 'Głowa'.

2 godz. 37 min.

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy