ESKA SUMMER CITY 2017 odwiedzi Jarmark Dominikański w Choroszczy! [SZCZEGÓŁY]

Zdjęcie z artykułu: ESKA SUMMER CITY 2017 odwiedzi Jarmark Dominikański w Choroszczy! [SZCZEGÓŁY] Jarmark Dominikański; Jarmark Dominikański
Ilustracja do artykułu ESKA SUMMER CITY 2017 odwiedzi Jarmark Dominikański w Choroszczy! [SZCZEGÓŁY]

Koncerty, rękodzieło, tradycyjne jadło, wystawa zabytkowych aut - to tylko niektóre z atrakcji XXVIII Jarmarku Dominikańskiego. Oczywiście podczas imprezy nie zabraknie naszego patrolu ESKA SUMMER CITY 2017!    

ESKA SUMMER CITY 2017 odwiedzi Jarmark Dominikański w Choroszczy. Będą gadżety, mini konkursy, dobra zabawa i wspólne zdjęcia! Zawrzemy również nowe znajomości dzięki cukierkom Mantos "Say Hello". 

Podczas jarmarku nie zabraknie wspaniałych atrakcji! Będą koncerty, dobre jedzenie, rękodzieło, wystawa Moto-Retro.  Na scenie będziecie mogli zobaczyć m.in zespoły folklorystyczne, kapele disco, a niekwestionowaną gwiazdą wieczoru będą "Kobranocka" i "Róże Europy". Wśród tak wielu propozycji z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Czym jeszcze XXVIII Jarmark Dominikański nas zaskoczy i zaciekawi? Przekonajcie się sami już 13 sierpnia od godziny 11:00 w Choroszczy. 

>>> ESKA SUMMER CITY 2017 bawiła się w Łomży [ZDJĘCIA]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w Telewizji Polskiej! Na jednej scenie wystąpią artyści młodego i starszego pokolenia. Poznajcie wszystkie szczegóły na ESKA.pl

25 min
Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy i telewidzowie pomagają poszkodowanym w nawałnicach. W Kielcach odbędzie się koncert transmitowany w TVP. Sprawdź wszystko o koncercie Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy, piosenki, transmisja i numer sms.

1 godz. 11 min.
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

2 godz. 15 min.
Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki nie żyje. Polski prozaik, dramaturg, scenarzysta zmarł w wieku 78 lat. Zobacz, jakich filmów był współtwórcą popularny 'Głowa'.

2 godz. 37 min.

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy