ESKA SUMMER CITY 2017 bawiła się w Łomży [ZDJĘCIA]

Eska Summer City 2017 5 Eska Summer City 2017
Eska Summer City 2017 / Radio Eska
Ilustracja do artykułu: ESKA SUMMER CITY 2017 bawiła się w Łomży [ZDJĘCIA]

Tym razem nasz patrol Eska Summer City wyjechał za granicę Białegostoku. Odwiedziliśmy pobliską Łomżę.

Z tamtejszą ekipą z Radia Eska odwiedziliśmy kilka najbardziej gorących miejsc: Stary Rynek, plażę oraz tzw. ''strzelnicę''. Łomżynianie mogli do woli degustować nasze cukierki Mentos Say Hello. Częstowaliśmy was gadżetami od Eski, dostaliście od nas m.in. gry chińczyk, koszulki, smycze oraz torby. Nie zabrakło mini konkursów i dobrej zabawy!

Koniecznie zobaczcie galerię i sprawdźcie czy jesteście na zdjęciach! A nasz patrol już jutro o godzinie 14 odwiedzi Galerię Jurowiecką. Z kolei późnym wieczorem będziecie mogli się z nami bawić w klubie Wysokie Tony, a dwa dni później na Jarmarku Dominikańskim w Choroszczy. 

>>> Białystok będzie kolejnym eliminacyjnym przystankiem III Mistrzostw Polski w Deskorolce!

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w Telewizji Polskiej! Na jednej scenie wystąpią artyści młodego i starszego pokolenia. Poznajcie wszystkie szczegóły na ESKA.pl

25 min
Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy i telewidzowie pomagają poszkodowanym w nawałnicach. W Kielcach odbędzie się koncert transmitowany w TVP. Sprawdź wszystko o koncercie Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy, piosenki, transmisja i numer sms.

1 godz. 11 min.
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

2 godz. 15 min.
Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki nie żyje. Polski prozaik, dramaturg, scenarzysta zmarł w wieku 78 lat. Zobacz, jakich filmów był współtwórcą popularny 'Głowa'.

2 godz. 37 min.

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy