Białystok: Najciekawsze miejsca na wycieczkę z dzieckiem [GALERIA]

Atrakcje dla dzieci 10 Białystok: Najciekawsze miejsca na wycieczkę z dzieckiem [GALERIA]
Atrakcje dla dzieci / pixabay.com/Pexels/CC0
Ilustracja do artykułu: Białystok: Najciekawsze miejsca na wycieczkę z dzieckiem [GALERIA]

Białystok to miasto, w którym jest co robić! Tym razem mamy dla was kilka propozycji na wycieczkę z najmłodszymi! Oto 10 miejsc, w których wasze dziecko na pewno nie będzie się nudzić.

Białystok ma wiele do zaoferowania i nie brakuje u nas miejsc, w których możecie spędzić czas z dzieckiem. Portal DzieckoWPodróży.pl przygotował zestawienie tych najciekawszych. Jesteście gotowi na super zabawę z pociechą? Koniecznie zajrzyjcie do galerii i sprawdźcie te propozycje!

>>> Burza to piękne i niebezpieczne zjawisko. Zobaczcie, jak wygląda w waszych obiektywach. Te zdjęcia są wspaniałe!

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w Telewizji Polskiej! Na jednej scenie wystąpią artyści młodego i starszego pokolenia. Poznajcie wszystkie szczegóły na ESKA.pl

18 min
Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy i telewidzowie pomagają poszkodowanym w nawałnicach. W Kielcach odbędzie się koncert transmitowany w TVP. Sprawdź wszystko o koncercie Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy, piosenki, transmisja i numer sms.

1 godz. 4 min.
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

2 godz. 8 min.
Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki nie żyje. Polski prozaik, dramaturg, scenarzysta zmarł w wieku 78 lat. Zobacz, jakich filmów był współtwórcą popularny 'Głowa'.

2 godz. 30 min.

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy