Tagi:

Białystok będzie kolejnym eliminacyjnym przystankiem III Mistrzostw Polski w Deskorolce!

Zdjęcie z artykułu: Białystok będzie kolejnym eliminacyjnym przystankiem III Mistrzostw Polski w Deskorolce! zmagania deskorolkowe; bialystok.pl
Ilustracja do artykułu Białystok będzie kolejnym eliminacyjnym przystankiem III Mistrzostw Polski w Deskorolce!

Już w sobotę, 12 sierpnia w parku im. Jadwigi Dziekońskiej zobaczymy najlepszych zawodników z całej Polski. To pierwsza tej rangi impreza w Białymstoku.   

Uczestnicy zawodów będą walczyć w trzech kategoriach: Open, Under 16 oraz Girls. Dodatkowo organizatorzy zapowiadają rywalizację w szczególnie widowiskowej kategorii – Best Trick. W puli nagród znalazło się 5 tysięcy złotych, nagrody rzeczowe oraz kolejne „Dzikie Karty” otwierające drogę do finału mistrzostw.

Rywalizacja rozpocznie się o godzinie 11.00 (eliminacje w kategorii Under 16). Finały odbędą się się ok. godz. 14.00. Pokazy najlepszych deskorolkowych trików odbędą się o godz. 17.00, a rozdanie nagród - godzinę później. W przypadku niesprzyjającej pogody zawody zostaną przeniesione na niedzielę, 13 sierpnia.

Organizatorem zawodów w Białymstoku jest Stowarzyszenie Ślizg. 

>>> Romantyczne miejsca na Podlasiu. Gdzie wybrać się na randkę? [PROPOZYCJE]

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w Telewizji Polskiej! Na jednej scenie wystąpią artyści młodego i starszego pokolenia. Poznajcie wszystkie szczegóły na ESKA.pl

26 min
Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy i telewidzowie pomagają poszkodowanym w nawałnicach. W Kielcach odbędzie się koncert transmitowany w TVP. Sprawdź wszystko o koncercie Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy, piosenki, transmisja i numer sms.

1 godz. 12 min.
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

2 godz. 16 min.
Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki nie żyje. Polski prozaik, dramaturg, scenarzysta zmarł w wieku 78 lat. Zobacz, jakich filmów był współtwórcą popularny 'Głowa'.

2 godz. 38 min.

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy