Baw się z ESKA SUMMER CITY 2017 przed Galerią Jurowiecką!

Zdjęcie z artykułu: Baw się z ESKA SUMMER CITY 2017 przed Galerią Jurowiecką! Eska Summer City 2017; Radio Eska
Ilustracja do artykułu Baw się z ESKA SUMMER CITY 2017 przed Galerią Jurowiecką!

Trwa wakacyjna akcja Eski. Tego lata odwiedzamy najpopularniejsze miejscówki w mieście i zachęcamy was do wspólnej zabawy.

Tym razem będziecie mogli nas spotkać w piątek (04.08) przed Galerią Jurowiecką. Oczywiście nie zabraknie super gadżetów, konkursów, a przede wszystkim cukierków Mentos "Say Hello", dzięki którym będziemy mogli lepiej się poznać.

Koniecznie wpadnijcie przybić z nami piątki. Na miejscu będziemy już o 14:00, a od 14:30 tańce hip hop dla dzieci i eurobungee dla wszystkich. Do zobaczenia!

>>> ESKA SUMMER CITY 2017 na Streat Food Młynowa [ZDJĘCIA]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w Telewizji Polskiej! Na jednej scenie wystąpią artyści młodego i starszego pokolenia. Poznajcie wszystkie szczegóły na ESKA.pl

29 min
Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy i telewidzowie pomagają poszkodowanym w nawałnicach. W Kielcach odbędzie się koncert transmitowany w TVP. Sprawdź wszystko o koncercie Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy, piosenki, transmisja i numer sms.

1 godz. 15 min.
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

2 godz. 19 min.
Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki nie żyje. Polski prozaik, dramaturg, scenarzysta zmarł w wieku 78 lat. Zobacz, jakich filmów był współtwórcą popularny 'Głowa'.

2 godz. 41 min.

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy