Ale się działo! ESKA SUMMER CITY 2017 rozkręciła Białystok! [GALERIA]

Ale się działo! ESKA SUMMER CITY 2017 rozkręciła Białystok! [GALERIA] 5 Ale się działo! ESKA SUMMER CITY 2017 rozkręciła Białystok! [GALERIA]
Ale się działo! ESKA SUMMER CITY 2017 rozkręciła Białystok! [GALERIA] / Radio Eska
Ilustracja do artykułu: Ale się działo! ESKA SUMMER CITY 2017 rozkręciła Białystok! [GALERIA]

Były ciekawe gadżety, konkursy i dobra muzyka. Tak minął ostatni piątek na bulwarach przy Galerii Jurowieckiej w Białymstoku. Ekipa Eski Summer City zawitała tu po raz kolejny.    

Dzięki cukierkom Mentos "Say Hello", przekonaliście się jak łatwo można nawiązać nowe znajomości. Oczywiście były również gadżety m.in. gry chińczyk, koszulki, okulary czy torby.  
Naszą wakacyjną ekipę spotkacie w miejscach, w których zawsze dzieje się coś ciekawego. Już w najbliższy piątek będziemy w klubie Wysokie Tony, z kolei w niedzielę możecie się z nami bawić na Jarmarku Dominikańskim w Choroszczy.

>>> Ta bitwa była największą w dziejach naszego miasta! Wkrótce będzie można zobaczyć jej rekonstrukcję [SZCZEGÓŁY]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w Telewizji Polskiej! Na jednej scenie wystąpią artyści młodego i starszego pokolenia. Poznajcie wszystkie szczegóły na ESKA.pl

26 min
Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy i telewidzowie pomagają poszkodowanym w nawałnicach. W Kielcach odbędzie się koncert transmitowany w TVP. Sprawdź wszystko o koncercie Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy, piosenki, transmisja i numer sms.

1 godz. 12 min.
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

2 godz. 16 min.
Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki nie żyje. Polski prozaik, dramaturg, scenarzysta zmarł w wieku 78 lat. Zobacz, jakich filmów był współtwórcą popularny 'Głowa'.

2 godz. 38 min.

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy